خانه / دسته‌بندی نشده / ببینید نماد خرگوش نوروز ۱۴۰۲ چیه !
سال 1402 چه حیوانی است؟ و سال 1402 چه رنگی است؟ این پرسش ها نشانده این است که همه ما به نماد سالها و تاثیر آنها بر زندگی خود واقف هستیم.

ببینید نماد خرگوش نوروز ۱۴۰۲ چیه !

 

سال ۱۴۰۲ به خرگوش اختصاص دارد، برخی بر این باورند که کودکانی که در این یک سال بدنیا می آیند هوشیار، شوخ، تیزبین و باهوش هستند. برای معرفی برخی از ویژگی های خرگوش می توان گفت خرگوش حیوانی رام و مهربان و سریع در حرکت است.

 

به گزارش اسکیمو،متولدین سال خرگوش معمولاً ویژگی های شخصیتی نرم و لطیفی دارند. آنها نگرش متواضعانه ای دارند و رابطه دلپذیری با اطرافیان دارند. آنها به راحتی عصبانی نخواهند شد و همچنین تا حد امکان از دعوا اجتناب می کنند.

نماد خرگوش در ایران باستان

ویژگی خرگوش های نر این است که همیشه با مردم مودبانه رفتار می کنند، با لبخندی ملایم که باعث می شود مردم اطرافشان احساس کنند معتبر و صمیمی هستند. زمانی که با مشکلات سخت مواجه می شوند، هرگز دلسرد نمی شوند، بلکه در تلاش برای یافتن راه حل ها پافشاری می کنند. این بدان معناست که آنها در نهایت به موفقیت غبطه‌انگیزی دست می‌یابند. خرگوش‌های ماده به این صورت مشخص می‌شوند: آنها علاوه بر داشتن ظاهری زیبا و فروتن، قلب پاکی نیز دارند.

نماد خرگوش در ایران باستان

خرگوش حیوان و نماد سال ۱۴۰۲ است. برخی اعتقاد دارند که خرگوش داشتن خوشانسی می آورد” بیش از ۲۰۰۰ سال است که خرگوش ها نماد ثروت در نظر گرفته شده اند . به عنوان مثال، پای خرگوش در طول تاریخ به عنوان یک نشانه خوش شانس در نظر گرفته شده است. علاوه بر این، اینها، مولودهای پربار، نمادی باستانی از باروری و زندگی و همچنین نماد مذهبی بهار و تجدید هست.”۱۴۰۲ سال خوبی برای زایمان است. سال خرگوش آبی است. در طالع بینی چینی، آب به معنای طول عمر و آرامش است و خرگوش نماد هوشیاری، شوخ طبعی، احتیاط، زیرکی و محافظت از خود است. پیش بینی می شود افرادی که در سال خرگوش آبی متولد شده اند در طول زندگی خود از خوشبختی برخوردار باشند و ذهنی آرام داشته باشند.

نماد خرگوش در ایران باستان

 

قاتل وحید مرادی به دار آویخته شد

 

منبع:دلگرم

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

ماجرای عجیب پسر نیکی کریمی که بازیکن تیم ملوان شد!

ماجرای عجیب پسر نیکی کریمی که بازیکن تیم ملوان شد!

این روز‌ها خبر و عکسی در رسانه‌ها منتشرشده مبنی بر اینکه پسر نیکی کریمی بازیگر و کارگردان مشهور سینمای ایران به عضویت تیم ملوان بندر انزلی درآمد. این خبر به سرعت پخش شد و موجی از بحث‌ها را در شبکه‌های اجتماعی برانگیخت. انتشار عکس نیکی کریمی در کنار پسر و دختر با لباس ملوان باعث ایجاد حواشی زیادی شد. اما ماجرا چیست؟