خانه / اخبار / اخبار سیاسی / واکنش زاکانی به حضور دامادش در شهرداری

واکنش زاکانی به حضور دامادش در شهرداری

  به دلیل اغتشاشات دچار رکود شده بودیم

مجله سر گرمی اسکیمو:

به گزارش همشهری آنلاین، علیرضا زاکانی درباره تحقق بودجه امسال شهرداری تهران گفت: بودجه مصوب شهرداری تهران امسال از سوی شورای شهر ۵۰ هزار میلیارد تومان مصوب شده است که اگر خدا بخواهد بیش از این رقم محقق خواهد شد.

شهردار تهران در پاسخ به این پرسش که آیا بودجه ۱۴۰۱ شهرداری تهران نیاز به اصلاحیه بودجه توسط شورای شهر دارد؟ تصریح کرد: بودجه دو سقفی بسته شده است و تا ۶۰ هزار میلیارد تومان نیاز به اصلاحیه بودجه ندارد اما جابجایی اعتبارات نیاز به اصلاحیه از سوی شورا دارد.

ناو ایران در تصویر جنجالی چهره نظامی اسرائیل!

زاکانی با بیان اینکه در خرداد ماه و با توجه به آسیب رساندن به زیرساخت‌های فناورانه شهرداری تهران و همچنین اغتشاشات چند ماهه اخیر دچار رکود در مجموعه شهرداری شدیم، گفت: اما هم‌اکنون شرایط خوبی فراهم شده است.

شهردار تهران درباره طرح برخی گلایه‌ها از سوی برخی اعضای شورای شهر تهران درباره تصمیم‌گیری داماد او در برخی مجموعه‌های شهرداری گفت: او به هیچ عنوان تصمیمات خاصی اتخاذ نمی‌کند و اعضای شورای شهر تهران محبت دارند و بنده نیز از همه ظرفیت‌ها برای پیشبرد برنامه‌ها در شهرداری استفاده می‌کند.

منبع: تسنیم

حضور زنان یگان ویژه در راهپیمایی ۱۳ آبان و قرائت بیانیه
به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

گنبد آهنین

کاریکاتور/ گنبد آهنین یا آبکش آهنی

جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه حملات گسترده پهپادی و موشکی به اسرائیل را انجام داد که سیستم پدافند اسرائیل یا همان گنبد آهنین توانایی مقابله با آن را نداشت!