خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / پیروز پیروز مشکل مالی ندارد
سرپرست دفتر حفاظت و مدیریت حیات وحش گفت: قراردادی برای نگهداری پیروز در پردیسان تهران تا فروردین ۱۴۰۲ منعقد شده است و مشکل مالی برای نگهداری پیروز وجود ندارد.

پیروز پیروز مشکل مالی ندارد

پیروز

به گزارش همشهری آنلاین، غلامرضا ابدالی، سرپرست دفتر حفاظت و مدیریت حیات وحش، درباره ماجرای انتقال پیروز از تهران به توران اظهار کرد: مدتی پیش قراردادی بین دفتر حفاظت و مدیریت حیات وحش و پژوهشکده سازمان حفاظت محیط زیست برای نگهداری پیروز در پردیسان تهران منعقد شده است.

وی افزود: تاریخ اتمام این قرارداد تا فروردین سال ۱۴۰۲ است و پس از این تاریخ یا مجدد قرارداد تمدید و یا تصمیم دیگری اتخاذ خواهد شد.

ابدالی تاکید کرد: هیچ مشکلی در تأمین بودجه و اعتبار برای نگهداری پیروز در تهران وجود ندارد و فعلاً هم تصمیمی برای انتقال ان گرفته نشده است.

لوسی لتبی ،قاتل زنجیره ای نوزادان درانگلیس مجرم شناخته شد

سرپرست دفتر حفاظت و مدیریت حیات وحش خاطرنشان کرد: انتخاب تیمارگر و پیمانکار بر عهده پژوهشکده سازمان حفاظت محیط زیست است و این مجموعه حفظ سلامت پیروز را بر عهده دارد.

منبع: مهر

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

ماجرای جنجالی قطع درختان کاخ سعدآباد و واکنش مدیریت آن

ماجرای جنجالی قطع درختان کاخ سعدآباد و واکنش مدیریت آن

پس از انتشار اخبار و تصاویری مبنی بر قطع تعدادی از درختان کاخ سعدآباد که واکنش های زیادی را برانگیخت، این مجموعه با انتشار اطلاعیه ای توضیحاتی در این خصوص ارائه کرده است.