خانه / اخبار / اخبار سیاسی / اردلان قاسمی هنگام شعارنویسی در کرمانشاه با گلوله ماموران کشته شد؟

اردلان قاسمی هنگام شعارنویسی در کرمانشاه با گلوله ماموران کشته شد؟

جزئیات درگیری با عوامل انتظامی ؛ اردلان قاسمی به سمت پلیس تیراندازی کرد!

مجله سر گرمی اسکیمو:

رسانه‌های فارسی زبان خارج از کشور از کشته شدن اردلان قاسمی در حین شعارنویسی در کرمانشاه خبر داده‌اند، اما بررسی‌ها، دروغگویی این رسانه‌ها را افشا و حقیقت ماجرا را بیان می کند.

اغتشاشات - آشوب - کرج

به گزارش همشهری آنلاین، از شب گذشته، شبکه‌ها و کانال‌های خبری رسمی و غیر رسمی ضد انقلاب از کشته شدن فردی به نام «اردلان قاسمی» به ضرب گلوله‌ی مستقیم نیروهای امنیتی و حین شعار نویسی خبر داده و حتی مدعی شده‌اند که نیروهای انتظامی برای تحویل جسد وی خواهان وجه نیز از خانواده این فرد شده‌اند!

یک منبع آگاه در این خصوص اظهار داشت: چند شب پیش نیروی‌ انتظامی به یک خودروی بدون پلاک در شهرستان کرمانشاه مشکوک شده و از راننده می‌خواهند خودرو را متوقف کند.

این منبع ادامه داد: راننده و سرنشین به دستور پلیس توجهی نکرده و اقدام به فرار می‌کنند و در حین فرار «اردلان قاسمی» به  عوامل انتظامی نیز تیراندازی می‌کند.

در تجمع معترضان به بی حجابی مقابل مجلس چه گذشت؟

وی افزود: در پی تبادل آتش، راننده زخمی و سرنشین نیز فوت می‌شود، مراسم ختم و خاکسپاری این فرد در کمال آرامش و بدو تنش خاصی نیز در شهرستان گیلانغرب برگزار شد، سرنشین خودرو نیز کماکان در بیمارستان بستری و تحت مداوا است.

منبع: فارس

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

کاظم صدیقی

تصاویری از نمازجمعه تهران به امامت آیت‌الله کاظم صدیقی | کدام چهره‌های سیاسی و نظامی به نماز جمعه رفتند؟

مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه امروز ۲۴ فروردین ماه ۱۴۰۳ به امامت آیت‌الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت در دانشگاه تهران برگزار شد.