خانه / اخبار / اخبار سیاسی / شهید آرمان علی وردی کیست

شهید آرمان علی وردی کیست

شهید آرمان علی وردی

مجله سر گرمی اسکیمو:

 

شهید علیوردی ۲۱ سال داشت و متولد دهه ۸۰ بود. او دارای تحصیلات حوزوی و در حال تحصیل در مدرسه علمیه آیت الله مجتهدی (ره) و مربی کانون تربیتی حوزه و همچنین عضو بسیجیان یگان امام رضا (ع) سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ بود.

آرمان پیش از این دوست داشت به سوریه برود و در راه حرم حضرت زینب به شهادت برسد. آدمی نبود که به دیگران ظلم کند، همیشه مدافع حق بود، رشته مهندسی می خواند ولی به خاطر علاقه ای که به حوزه داشت از دانشگاه انصراف و رفت طلبه شدآرمان مربی کانون تربیتی حوزه علمیه آیت الله مجتهدی(ره) بود و بعد از طلبه شدند به کارهای تربیتی آموزشی ادامه داد.

 شهید آرمان علی وردی  شهید آرمان علی وردی کیست  بیوگرافی آرمان علی وردی

شهید آرمان علی وردی

شهادت آرمان علی وردی:

کلاس درس و حوزه‌اش که تمام شد بعد از گپ و گفت با هم کلاسی ها راهی مسجد محل شد، تا طبق قرار قبلی برای مقابله با آشوبگران راهی شوند، به مسجد که رسید یکی از بچه های مسجد آرمان را دید او را گوشه مسجد نشاند و شروع کرد به مباحثه، یواش یواش دوستان دیگه هم کنار هم جمع شدند و گعده شکل گرفت، چند ساعتی را مشغول مباحثه بودند که اعلام شد در محله اکباتان اغتشاش گران گران و معترضان درحال شعار و آشوب در مکان هستند.

شهید بادوستانش به محل رفتند و آشوب گران آن را می گیرد ودیگری کوله پشتی آرمان را باز میکند و می‌بیند که درآن  کتاب های حوزه علمیه است ومیفهمند که آرمان طلبه است ومورد ضرب آشوب گران قرار می‌گیردودر اثر ضربات شدید آشوبگران به کما رفت و بعد از چند ساعت به شهادت رسید.

آرش احمدی صبح امروز اعدام شد 

منبع:هدایت میزان

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

خانواده ابوبکر البغدادی دستگیر شدند+ عکس بیوه سرکرده داعش | او

خانواده ابوبکر البغدادی دستگیر شدند+ عکس بیوه سرکرده داعش | او چند زن داشت؟ |

مقامات قضایی عراق روز پنجشنبه از بازجویی از خانواده ابوبکر البغدادی، سرکرده سابق داعش خبر داده و افزودند آنها از خارج از عراق بازگردانده شده‌اند.