آیا سوتین ها واقعا از افتادگی جلوگیری می کنند؟

مجموعه: مد و لباس تعداد بازدید: 45
آیا سوتین ها واقعا از افتادگی جلوگیری می کنند؟

آیا سوتین ها واقعا از افتادگی جلوگیری می کنند؟

مجله سر گرمی اسکیمو: 

آیا سوتین ها واقعا از افتادگی جلوگیری می کنند؟  اگر یک چیز مشترک همه ما زن ها وجود دارد، این است: سینه های ما در نهایت شروع به افتادگی می کنند. این یک واقعیت زندگی است  مهم نیست سینه های شما چقدر کوچک یا بزرگ باشد، مهم نیست که چقدر ژن های شما خوب هستند یا چقدر عضلات سینه خود را تمرین می دهید، به ناچار با بالا رفتن سن شروع به افتادگی خواهند کرد.

بنابراین به طور طبیعی بسیاری از ما مشتاقانه به دنبال راه هایی برای توقف این روند هستیم. یکی از باورهای رایج این است که پوشیدن سوتین ممکن است به جلوگیری از افتادگی کمک کند. اما آیا این حقیقت دارد؟ و اگر چنین است، کدام نوع سوتین موثرتر است؟

حقیقتاً این یک موضوع پیچیده است اما ما آماده پاسخگویی به تمام سوالات داغ شما هستیم. در ادامه بخوانید تا بدانید که چگونه سوتین ها می توانند یا نمی توانند نقشی در جلوگیری از حرکت سینه های شما به سمت جنوب داشته باشند.

آیا سوتین ها واقعا از افتادگی جلوگیری می کنند؟

فهرست مطالب این صفحه:

آیا سوتین ها می توانند افتادگی را متوقف کنند؟

نه، یک سوتین نمی تواند به طور کامل از افتادگی سینه های شما جلوگیری کند. اما قبل از اینکه ناراحت شوید، این را بدانید: کارهایی وجود دارد که می توانید برای کند کردن روند انجام دهید.

در واقع، یک سوتین به طور موقت سینه های شما را در یک مکان بالاتر نگه می دارد. بنابراین اگر سینه‌های شما شروع به افتادن کرده است، چه یک سوتین نیم‌کاپ یا یک سوتین ساده ، می‌تواند به شما کمک کند.

با این حال، این بدان معنا نیست که پوشیدن آن سوتین ها از افتادگی آن ها جلوگیری می کند. افتادگی فقط یک واقعیت پیری است. با بالا رفتن سن، رباط‌هایی که به ظاهر سینه شما کمک می‌کنند شروع به کشیده شدن می‌کنند.

در همین حال بافت سینه به تدریج با چربی جایگزین می شود. و البته پوست شما نیز مقداری خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد. حالا فاکتور جاذبه را اضافه کنید و به راحتی متوجه می شوید که چرا افتادگی اساسا اجتناب ناپذیر است.

با این اوصاف عوامل دیگری در سبک زندگی وجود دارد که با افتادگی در بازی نقش دارند که می توانید آنها را کنترل کنید: یکی از آنها مربوط به پوشیدن سوتین است.

 

آیا سوتین ها واقعا از افتادگی جلوگیری می کنند؟

برای جلوگیری از افتادگی چه کاری می توانید انجام دهید؟

اگرچه ممکن است نتوانید به طور کامل از آن جلوگیری کنید، در اینجا تعدادی کار وجود دارد که می توانید برای به تاخیر انداختن آن انجام دهید.

یک مطالعه در سال ۲۰۰۸ در کالج پزشکی دانشگاه کنتاکی نشان داد که برای مثال سیگار کشیدن و داشتن شاخص توده بدنی بالا از عوامل خطر برای افتادگی سینه هستند.
همچنین شایان ذکر است که نوسان وزن می تواند منجر به افتادگی شود زیرا باعث کشیدگی پوست سینه ها می شود، بنابراین بهتر است از هر گونه رژیم غذایی نادرست خودداری کنید.همچنین میتوانید با کلیک روی آیا فرق کرست و سوتین را میدانید؟ کدام یک بهتر است؟

در حالی که ورزش‌هایی مانند فشار سینه، پرس سینه و مگس دمبل ممکن است افتادگی را متوقف نکنند (آنها روی بافت سینه کار نمی‌کنند)، آنها ماهیچه‌های زیر سینه‌ها را تقویت می‌کنند که می‌تواند به ظاهری ظریف کمک کند.

ممکن است بخواهید دو بار در مورد آفتاب گرفتن نیز فکر کنید: وقتی سینه های شما در معرض اشعه UV قرار می گیرند، این می تواند تأثیر منفی بر پوست داشته باشد.

شما شنیده اید که چگونه بی توجهی به قرار دادن SPF روی صورت می تواند باعث ایجاد چین و چروک شود، درست است؟ خوب، سینه های شما تفاوتی ندارند. اشعه ماوراء بنفش کلاژن را در پوست شما تجزیه می کند ، که افتادگی و چین و چروک را تسریع می کند.

سوتین مناسب  آیا سوتین ها واقعا از افتادگی جلوگیری می کنند؟

 

اما بدون شک یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای جلوگیری از افتادگی زودرس انجام دهید، پوشیدن سوتین ورزشی است. هنگامی که ورزش می کنید به ویژه با ورزش هایی مانند رقص، دویدن و پلایومتریک – سینه های خود را تحت فشار بیشتری قرار می دهید. با گذشت زمان، این فشار می‌تواند رباط‌های کوپر را در سینه‌ها کشیده و در نهایت باعث افتادگی آن‌ها شود.

سوتین ورزشی مناسب می تواند جهش را به حداقل برساند، بنابراین فشار را محدود کرده و از افتادگی زودرس جلوگیری می کند. همچنین به دنبال سوتین های ورزشی باشید که دارای بندهای پهن و زیربندهای محکم هستند تا حداکثر پشتیبانی را داشته باشند.

خبر بد؟ سوتین ها ممکن است نتوانند به طور کامل از افتادگی جلوگیری کنند. با این حال خبر خوب این است که هنوز کارهای زیادی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا سینه های خود را تا زمانی که ممکن است خوش حالت نگه دارید، مانند اجتناب از سیگار کشیدن و قرار گرفتن در معرض نور خورشید، حفظ وزن سالم و پوشیدن سوتین ورزشی در طول تمرین.

سوتین مناسب

ما به شدت توصیه می کنیم

چه در حال خرید سوتین جدید یا لباس زیر برای یک موقعیت خاص هستید، همیشه ایده خوبی است که به دنبال نظر دوم باشید. ما می دانیم که یافتن سوتین هایی که به خوبی تناسب داشته باشند و احساس خوبی داشته باشند چقدر سخت است، به خصوص زمانی که به تنهایی این کار را انجام می دهید.

اگر تا به حال در مورد سایز سوتین خود مطمئن نیستید یا نمی دانید برای یافتن سوتین خوب به کجا مراجعه کنید، وقت آن رسیده است که به یک سینه بند کمک کنید.

منبع:تیپزا

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “آیا سوتین ها واقعا از افتادگی جلوگیری می کنند؟”

قالب تفریحی