خانه / اخبار / اخبارحوادث /  نوزاد ۵ ماهه از شدت گرسنگی جان باخت+ عکس
یک دختر ۱۹ ساله اهل روسیه ، بعد از ترک نوزاد ۵ ماهه‌اش که از گرسنگی مرد در حالی که خود به مدت ۲ هفته در مهمانی خوش می گذراند، به عنوان "مادر هیولا" در روزنامه های سنت پترزبورگ لقب گرفت .

 نوزاد ۵ ماهه از شدت گرسنگی جان باخت+ عکس

اخبار,اخبارحوادث, جنایت

 

مجله سر گرمی اسکیمو: به نقل از روزنامه های روسی" آلنا الپاتوا" دختر نوزاد خود " ورونیکا" را تنها در آپارتمانش رها کرد و به مدت ۱۴ روز ناپدید شد.

زمانی که "الپاتوا" بعد از ۲ هفته به خانه اش بازگشت ، دختر ۵ ماهه اش را دید که به طرز غم انگیزی بر روی تخت کوچکش مرده است .

در  جلسه محاکمه دادگاه، "الپاتوا"  مجرم شناخته شد و به اتهام آدم کشی ظالمانه در حق نوزادش برای ۱۰ سال به زندان محکوم شد.

وی در محاکمه گفت : من واقعا از رفتار ظالمانه خود پشیمان هستم، من هرگز نمی‌خواستم چنین اتفاق غم انگیزی برای کودکم رخ دهد، تازه حالا به ظلمی که در حق نوزادم کردم ، پی بردم.

این مادر ۱۹ ساله در دادگاه اظهار کرد که این اتفاق می‌تواند تقصیر پدر و مادر خودش نیز باشد، چرا که آنها هرگز به او آموزش ندادند که چطور می‌تواند از فرزندش نگهداری کند و او را  به حال خود رها کرده بودند.

سقوط مرگبار پزشک تهرانی بر اثر بی‌احتیاطی در محله گاندی

طبق گفته دادگاه، والدین این دختر همیشه با او بدرفتاری کرده و چند سالی بود دخترشان را رها کرده بودند.

وکیل این مادر هیولا به نام " اولگ کیاشکو" در دادگاه ادعا کرد که خانم " الپاتوا" از پدر نوزادش درخواست کرده بود که از دخترشان مراقبت کند.

وی افزود: درست است که این مادر نوزاد ۵ ماهه اش را رها کرده بود، اما او گمان می کرد پدر فرزندش در خانه است و از او مراقبت خواهد کرد، در حالی که متاسفانه  پدر نیز فرزندش را رها کرده  و اهمیتی به او نداده بود.

ضرب و شتم دانش آموز در مدرسه ؛ مدیر: بروید شکایت کنید، مگر من را دار می‌زنند؟ | ورود فوری یک مقام دولتی به موضوع + جزئیات

وکیل  خانم " الپاتوا" گفت که شاید حکم ۱۰ سال زندانی به دلیل شرایط بد زندگی و خانوادگی این دختر ۱۹ ساله و آگاه نبودن او از عواقب کارش، کمتر شود.


 اخبار حوادث  – باشگاه خبرنگارانبه این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

جزییاتی تازه از قتل روحانی ماهشهری؛ شرور سابقه دار برای خرید مواد مخدر درخواست اسنپ داده بود

جزییاتی تازه از قتل روحانی ماهشهری؛ شرور سابقه دار برای خرید مواد مخدر درخواست اسنپ داده بود

با دستگیری قاتل حجت الاسلام حمزه اکرمی، جزییات بیشتری از حادثه قتل این روحانی بدست آمده است.