خانه / آموزش / هنر در خانه / عروسك سازي / آموزش درست کردن عروسک بسیار زیبا با گونی
Making dolls with a thread Sacks 7

آموزش درست کردن عروسک بسیار زیبا با گونی

آموزش درست کردن عروسک بسیار زیبا با گونی

 

انواع مختلف عروسک های پارچه ایی از جمله زیباترین و جالب ترین عروسک ها می باشند که حتی می توان از آنها برای تزیینات مختلف نیز استفاده نمود. در این میان ساختن عروسک با گونی و همچنین پارچه های نمدی طرفداران بیشتری دارد و درست کردن آنها بسیار آسان و راحت می باشد و با کمی ابتکار و خلاقیت می توان این نوع عروسک های زیبا را در منزل و بدون امکانات خاص تهیه نمود. در ادامه همراه ما باشید و از آموزش عروسک سازی با گونی نهایت استفاده را ببرید.

آموزش تصویری ساخت عروسک با گونی :

عروسک بامزه و جالبی که در این مطلب آموزش ساختن آن را ارائه می دهیم، عروسک خروس کنفی می باشد، البته این عروسک را می توان در قالب عروسک بافتنی یا پارچه ایی نیز تهیه نمود، اما ما قصد داریم آن را با کیسه گونی و یا کنف تهیه نماییم. برای ساختن عروسک با گونی می توانید از انواع کیسه گونی و یا کنف استفاده نمایید. در مرحله اول مقداری خمیر گل چینی که مربوط به ساختن عروسک خمیری می باشد تهیه نموده و با استفاده از آن چشم ها و نوک خروس را بسازید و کنار بگذارید تا خمیر خشک شود.

اموزش بافت خوک اموزش تصویری عروسک بافتنی

آموزش عروسک سازی جدید

حال با استفاده از رول دستمال کاغذی و یا مقوا اجزا بدن خروس را بسازید.

مراحل ساخت انواع عروسک با گونی

از کمی سیم استفاده کنید، آن را برش زده و با دست فرم دهید و  سپس سطح آن را با نخ کنفی بپوشانید. به همین راحتی پاهای عروسک شما ساخته شد.

ساخت عروسک بانخ گونی

حال پاهای عروسک را متصل نموده و اقدام به ساخت دیگر اجزای عروسک نمایید.

آموزش ساخت عروسک با گونی

همانطور که آموزش مربوط به ساخت عروسک نمدی نیز مطرح نمودیم، برای اتصال اجزا می توانید از انواع چسب استفاده نموده و یا تکه های بدن عروسک را به یکدیگر بدوزید.

آموزش ساخت عروسک آدم برفی با بطری و پارچه

آموزش ساخت عروسک کودکانساخت عروسک جدید و جالب با گونی

عروسک خروس کنفی ما آماده است. از این عروسک زیبا می توانید برای تزیینات مختلف استفاده نموده و یا آن را به کودکان هدیه نمایید.

مدل عروسک با گونی  آموزش درست کردن عروسک بسیار زیبا با گونی  عروسک میمون با گونی نخی  مدل عروسک جدید و بامزه با کنف  عروسک خروس کنفی

مدل عروسک کنفی :

حال که با نحوه ساخت عروسک با کنف و گونی آشنا شدید، به معرفی مدل های جالب و بامزه انواع عروسک کنفی می پردازیم که هر یک از این مدل های جالب و متنوع می توانند الگوی مناسبی برای شما عزیزان باشند تا با ایده گرفتن از آنها عروسک های متنوع و جالبی تهیه نمایید.

ساخت عروسک با گونی نخیعروسک خرگوش بامزه

ساخت عروسک های بامزه با گونی آموزش درست کردن عروسک بسیار زیبا با گونی  عروسک میمون با گونی نخی  مدل عروسک جدید و بامزه با کنف  عروسک خروس کنفیمدل عروسک هفت سین با گونی

سخت عروسک دختر با گونیعروسک های کنفی بامزه و زیبا

ساخت عروسک اسب با گونیعروسک اسب با نخ گونی و کنف

ساخت عروسک کنفی دخترساختن عروسک دختر با گونی نخی

ساخت عروسک با گونیعکس عروسک کتفی بامزه

آموزش عروسک سازی جدید و زیبامدل عروسک جدید و بامزه با کنف

مراحل ساخت عروسک با نخ گونیعروسک نفی جدید و جالب

عروسک با گونی کنفیمدل عروسک ساده با کنف

آموزش تصویری ساخت عروسک موش نماد سال ۹۹

ساخت عروسک برای کودکان با گونیعروسک میمون با گونی نخی

همانطور که مشاهده نمودید ساخت عروسک با گونی و کنف از جمله جذاب ترین ایده ها در زمینه عروسک سازی است که با هزینه بسیار کم نیز انجام می گیرد. شما دوستان هنرمند در صورت تمایل به آشنایی با آموزش های بیشتر و متنوع تر و مشاهده مدل های جدید و زیبا می توانید به بخش عروسک سازی مجله   مراجعه نمایید و از دیگر مطالب منتشر شده در زمینه ساخت انواع عروسک های جدید و زیبا نهایت استفاده را ببرید.

منبع : آرگا

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

آموزش دوخت عروسک خرگوش پارچه ای 

حیوان سال ۱۴۰۲ خرگوش است. در این مطلب روش دوخت دو مدل خرگوش نمدی همراه …