خانه / آموزش / آموزش بافتنی / آموزش شال وكلاه بافتني / بافتنی و آموزش بافت شالگردن دخترانه با جیب قلبی
Girls scarf texture with heart pockets 02

بافتنی و آموزش بافت شالگردن دخترانه با جیب قلبی

 

 

مجله سر گرمی اسکیمو:

همه ما وقتی لباس های بافتنی خلاقانه و شیک را می بینیم خواه و ناخواه به این فکر می افتیم که ای کاش می شد من هم یکی از آن را بافت می زدم. در آموزش بافتنی امروز قصد داریم یکی از این موارد خلاقانه که به صورت شالگردن می باشد را خدمت شما عزیزان آموزش دهیم. شما می توانید در این آموزش کاربردی و خلاقانه با نحوه بافت شالگردن دخترانه با جیب قلبی آشنا شوید و از پوشیدن این شالگردن دخترانه زیبا لذت ببرید.

 

بافت شال گردن حلقه ای با میل|شال گردن یقه اسکی با طرح ستون و شال گردن گرد

http://up.rozbano.com/view/بافتنی و آموزش بافت شالگردن دخترانه با جیب قلبی/Girls%20scarf%20texture%20with%20heart%20pockets.jpg

بافتنی و آموزش بافت شالگردن دخترانه با جیب قلبی

 

آموزش بافت شالگردن دخترانه خلاقانه عشق:

گاهی وقت ها می توانید با کمی خلاقیت و استفاده از هنرهایی که دارید دست به خلق آثاری بزنید که هر کسی را شیفته خود می کند. آموزش بافت شالگردن دخترانه با جیب قلبی نیز از آن دسته بافتنی های شیک و کاربردی می باشد. برای بافت این شالگردن دخترانه باید دو مرحله را دنبال بفرمایید، یکی نحوه بافت خود شالگردن و دیگری نحوه بافت جیب قلبی روی شال. امیدوارم شما هم این شال دخترانه زیبا و شیک را برای خود و یا دوستانتان بافت بزنید و حس عاشقانه خود را به دیگران منتقل کنید.

مرحله اول: نحوه بافت شالگردن دخترانه:

برای بافت این شالگردن زیبای دخترانه باید از میل شماره ۵ استفاده کنید. و همچنین کاموای مورد استفاده برای بافت این شالگردن قلبی دخترانه به شرح، ۲ کلاف طوسی، ۱ کلاف قرمز  با ضخامت متوسط می باشد. اما دیگر باید به سراغ نحوه بافت این شال زیبا و دوست داشتنی برویم. ابتدا با ۳ دانه شروع کرده و رکن می بافید. ابتدای هر رج ۱ دانه اضافه می شود تا تعداد دانه ها برسد به ۳۰ عدد. کل شالگردن ۲ متر بافته شده است.

کلاه دخترانه قلاب بافی همراه با گل رز

 

http://up.rozbano.com/view/3079642/بافتنی و آموزش بافت شالگردن دخترانه با جیب قلبی%20scarf%20texture%20with%20heart%20pockets-01.jpg

آموزش بافت جیب قلبی شکل روی شالگردن

 

مرحله دوم: نحوه بافت جیب قلبی روی شالگردن:

برای بافت این جیب قلبی شکل از رنگ قرمز استفاده می کنیم. با ۳ دانه شروع کرده مانند گوشه های شالگردن، در هر رج ۱ دانه اضافه می کنید تا به ۳۰ دانه برسد. سپس ۵ خط رکن می بافید بدون اضافه کردن، حالا برای فرم دادن قلب ۱۵ دانه اول را می بافید و  برمی گردید، رج های بعدی از هر دو طرف ۱ دانه کم می کنید، تا در آخر ۵ دانه باقی بماند. طرف دیگر را هم به همین ترتیب می بافید.

آموزش بافت کلاه برگ برجسته شیک

 

موفق باشید التماس دعا از تک تک شما دوستان عزیز، صلوات برای سلامتی نویسنده این آموزش زیبا و کاربردی

 

 

منابع: هنرکده بافتنی های جذاب

رز بانو

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

آموزش بافت شالگردن میل بافی زنانه ساده و آسان

آموزش بافت شالگردن میل بافی زنانه ساده و آسان

فهرست مطالب۱ شالگردن زنانه ساده و آسان ولی خوشگل ببافیم:۲ ویدئو آموزش بافت شالگردن میل ...