خانه / آموزش / آموزش بافتنی / آموزش كفش و پا پوش و دستکش / آموزش بافت پاپوش دخترانه پاپیون دار با قلاب بافت پاپوش دخترانه بسیار زیبا و شیک
پاپوش بافتنی دخترانه پاپیون دار با زنجیره، پایه بلند، پایه کوتاه و پایه نیم دوبل بافته می شود و برای سنین ۱ تا ۲ سال است و بافتی زیبا دارد.

آموزش بافت پاپوش دخترانه پاپیون دار با قلاب بافت پاپوش دخترانه بسیار زیبا و شیک

 

آموزش بافت پاپوش دخترانه پاپیون دار با قلاب

  مجله سر گرمی اسکیمو:

مهارت های لازم برای بافت پاپوش

 • زنجیره
 • پایه بلند
 • پایه نیم دوبل
 • پایه کوتاه

وسایل لازم برای بافت پاپوش

 • کاموای متوسط
 • قلاب سایز ۴

روش بافت پاپوش دخترانه پاپیون دار

 

عکس بافت پاپوش دخترانه پاپیون دار  آموزش بافت پاپوش دخترانه پاپیون دار با قلاب روش بافت پاپیون پاپوش بافت پاپوش دخترانه ربان دار بافت پاپوش دخترانه بافت پاپوش دخترانه بسیار زیبا و شیک
 

در این مدل پاپوش برای بافت کفی، ۱۴ زنجیره بزنید. البته این تعداد بستگی به سایز پاپوش و سایز نخ و قلاب شما دارد. ( ۱۲ زنجیره می شود ۶ سانتی متر).

در دانه سوم از قلاب یک پایه نیم دوبل بزنید، در ۴ دانه بعد نیزهرکدام یک پایه نیم دوبل بزنید و در ۶ دانه بعد هر کدام یک پایه بلند بزنید.
در دانه آخر هفت تا پایه بلند بزنید.

 

سپس طرف دیگر زنجیره ها را ببافید. در ۶ دانه اول هر کدام یک پایه بلند و در ۵ دانه بعد هرکدام یک پایه نیم دوبل بزنید و در دانه آخر ۵ تا پایه نیم دوبل بزنید. حال دانه آخر را با شلال یا بخیه به سر زنجیره متصل کنید.

رج ۲:
۳ زنجیره بزنید. در ۱۱ دانه بعد هر کدام یک پایه بلند بزنید. اکنون رسیده اید به ۷ دانه ای که در یک دانه بافته بودید و باید آن را به این صورت ببافید:
در دانه اول یک پایه بلند، در دانه دوم دو پایه بلند، در دانه سوم دو پایه بلند، در دانه چهارم ۳ پایه بلند ، در دانه پنجم دو پایه بلند، در پایه ششم دو پایه بلند و در پایه هفتم یک پایه بلند.
در یازده دانه بعد هر کدام یک پایه بلند بزنید. تا برسید به ۵ دانه ای که در یک دانه بافته بودید. آنها را نیز به این صورت ببافید:
در دانه اول یک پایه بلند، در دانه دوم دو پایه بلند، در دانه سوم ۳ پایه بلند، در دانه چهارم دو پایه بلند، در دانه پنجم یک پایه بلند. دانه آخر را با شلال یا بخیه به سر زنجیره ها متصل کنید.

رج ۳:
اگر بافت را به همان روش قبل یعنی بر خلاف جهت عقربه های ساعت ببافید، بافتی که روی کفش قرار می گیرد پشت بافت ما است. برای همین بافت را از این رج به بعد در جهت عقربه های ساعت ببافید. یعنی یک زنجیره بزنید. به همان طرفی که رج های قبل را می بافتید نبافید بلکه کفی را برگردانید و در جهت عکس ببافید. در تمامی دانه ها یک پایه کوتاه بزنید. دانه آخر را با شلال یا بخیه به زنجیره متصل کنید.

رج ۴:
۳ زنجیره بزنید، در تمامی دانه ها یک پایه نیم دوبل بزنید و دانه آخر را با شلال یا بخیه به سر زنجیره متصل کنید.

رج ۵: 
۳ زنجیره بزنید، در تمام دانه ها هر کدام یک پایه نیم دوبل بزنید تا به ۶ دانه جلوی پاپوش برسید، سپس دو تا دوتا آنها را باهم ببافید. یعنی دانه ۱ و ۲ را با هم ببافید، دانه ۳ و ۴ را باهم و دانه ۵ و ۶ را نیز باهم ببافید.
 باقی دانه ها را تا انتهای رج در هر کدام یک پایه نیم دوبل ببافید. دانه آخر را با شلال یا بخیه به سر زنجیره متصل کنید.

رج ۶:
۳ زنجیره بزنید، در تمام دانه ها هر کدام یک پایه نیم دوبل بزنید تا به ۳ دانه جلوی پاپوش که در رج قبل آنها را دوتایی باهم بافته بودید برسید و هر ۳ آنها را باهم ببافید.
 باقی دانه ها را تا انتهای رج در هر کدام یک پایه نیم دوبل ببافید. دانه آخر را با شلال یا بخیه به سر زنجیره متصل کند.

رج ۷:
یک زنجیره بزنید، در تمام دانه ها هرکدام یک پایه کوتاه بزنید و سپس کور کنید.
 
روش بافت پاپیون پاپوش

۵ زنجیره بزنید، در دانه سوم از قلاب یک پایه نیم دوبل بزنید و در دو دانه بعد هم یک نیم دوبل بزنید.

بافتنی و آموزش بافت پاپوش ساده با کفی نمدی

رج ۲: در هر کدام از دانه ها دو پایه نیم دوبل بزنید.

رج ۳: در دانه اول و آخر دو پایه نیم دوبل بزنید اما در باقی دانه های وسط هرکدام یک نیم دوبل بزنیم.

رج ۴: در تمام دانه ها یک نیم دوبل بزنید.

رج ۵: دو دانه اول و دو دانه اخر را باهم ببافید، اما دانه های بین آن دو را در هر کدام یک نیم دوبل بزنید.

رج ۶: در این رج دو تا دوتا دانه ها را باهم ببافید.

روش بافت دستکش یا ساق دست بافتنی با میل

رج ۷: در تمام دانه ها یک نیم دوبل بزنید و سپس کور کنید.

حال ۷ رج بالا را مجدد ببافید و آن را مانند پاپیون به هم متصل کنید و در انتها آن را به کفش بدوزید.

 

مدل های متنوع پاپوش بافتنی کودکانه

 
عکس بافت پاپوش دخترانه پاپیون دار ربان دار آموزش بافت پاپوش دخترانه پاپیون دار با قلاب روش بافت پاپیون پاپوش بافت پاپوش دخترانه ربان دار بافت پاپوش دخترانه بافت پاپوش دخترانه بسیار زیبا و شیک
بافت پاپوش دخترانه ربان دار


عکس پاپوش بافتنی کودکانه اسپرت آموزش بافت پاپوش دخترانه پاپیون دار با قلاب روش بافت پاپیون پاپوش بافت پاپوش دخترانه ربان دار بافت پاپوش دخترانه بافت پاپوش دخترانه بسیار زیبا و شیک
 پاپوش بافتنی کودکانه اسپرت


عکس پاپوش بافتنی کودکانه بندی آموزش بافت پاپوش دخترانه پاپیون دار با قلاب روش بافت پاپیون پاپوش بافت پاپوش دخترانه ربان دار بافت پاپوش دخترانه بافت پاپوش دخترانه بسیار زیبا و شیک

 پاپوش بافتنی کودکانه بندی

 

عکس پاپوش بافتنی کودکانه آموزش بافت پاپوش دخترانه پاپیون دار با قلاب روش بافت پاپیون پاپوش بافت پاپوش دخترانه ربان دار بافت پاپوش دخترانه بافت پاپوش دخترانه بسیار زیبا و شیک
کلام آخر
بافت پاپوش دخترانه پاپیون دار برای کودکان و نوزادان دختر بسیار زیبا و شیک است. امیدواریم با استفاده از این آموزش بتوانید پاپوشی زیبا ببافید. لطفا سوالات خود را در قسمت نظرات و پرسش‌ها با ما مطرح کنید.
setare.com
آموزش تصویری بافت پاپوش ساده

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

بافتنی و آموزش بافت پاپوش زنانه دومیل زیبا  

بافتنی و آموزش بافت پاپوش زنانه دومیل زیبا

از سری آموزش های بافتنی با آموزش بافت یک پاپوش زنانه شیک و دوست داشتنی دیگر در خدمتتان هستیم. شما علاقه مندان به هنر بافتنی می توانید در ادامه با نحوه بافت این پاپوش زنانه دومیل همراه ما باشید.