خانه / آموزش / آموزش خياطي / تزيين لباس و نکات مهم در خیاطی / ایده های خلاقانه و جدید تزیین لباس با روش های متفاوت و بسیار زیبا
Decoration dress 20 1

ایده های خلاقانه و جدید تزیین لباس با روش های متفاوت و بسیار زیبا

تزیین لباس با روش های متفاوت و بسیار زیبا

مجله سر گرمی اسکیمو:

 

تزیینات را می توان یکی از هنرهای زیبا و کاربردی دانست که امروزه طرفداران زیادی دارد و اغلب افراد در حرفه های مختلف توجه خاصی به تزیینات مربوط به رشته خود دارند. یکی از شغل هایی که به شدت نیازمند یادگیری روش هایی در زمینه تزیینات می باشد، خیاطی است. مطمئنا تزیینات لباس نقش مهمی در زیبایی بیشتر لباس خواهد داشت، از این رو اغلب افراد به دنبال ایده های جدید و خلاقانه برای تزیینات روی لباس هستند.

ترفند مهم برای انواع دامن ترک

ایده های خلاقانه و جدید برای تزیین لباس های مجلسی :

روش های مختلفی برای تزیینات لباس های ساده وجود دارد و اغلب با توجه به مدل لباس سعی می شود بهترین گزینه انتخاب و اجرا گردد. از این رو قصد داریم در این مطلب به ارائه روش هایی جدید و متنوع در زمینه انجام این تزیینات بپردازیم که امیدواریم مورد توجه شما دوستان هنرمند و با سلیقه واقع گردند.

 

 

سنگ دوزی لباس مجلسی

تزیینات مانتو و لباس با مروارید :

در صورتی که قصد دوخت لباس مجلسی را دارید و یا می خواهید لباس مجلسی ساده تان را دیزاین نمایید، پیشنهاد می کنیم از وسایلی همچون مروارید و سنگ های تزیینی در کنار گلدوزی با دست یا چرخ استفاده نمایید و با این روش لباس مجلسی شیک و زیبایی داشته باشید.

تزیین روی مانتو زنانهایده برای تزیین پشت مانتو

تزیین روی لباس با مرواریدتزیین روی لباس مجلسی زنانهتزیین زیبای یقه کتتزیین سرشانه لبایمدل تزیینات لباسمدل تزیینات لباس مجلسیمدل سنگ دوزی لباس زنانه

تزیینات روی لباس با نمد :

استفاده از پارچه های نمدی از جمله ایده های جالب برای تزیینات لباس های بچه گانه و همچنین لباس های ساده و نخی است. بدین منظور طرحی را انتخاب نموده و آن را روی پارچه های نمدی پیاده کنید و بعد از برش لباس را با آن بیارآیید.

روش آسان برای چین دار کردن لباس نکاتی در مورد ایجاد چین های زیبا

تزیین لباس بچه گانه با نمدتزیین جالب لباس بچه گانهتزیین روی لباس با نمدتزیین لباس زنانه با نمد

تزیینات لباس با تور :

با استفاده از تورهای تزیینی زیبا و دوخت آن به لباس می توانید لباسی متفاوت و زیبا داشته باشید. این روش اغلب برای لباس های مجلسی بچه گانه و همچنین تزیین یقه لباس مجلسی زنانه مورد استفاده قرار می گیرد، البته توجه داشته باشید که در کنار تور می توان از هنر ماکارون دوزی یا سنگ دوزی نیز استفاده نمود.

تزیین پیراهن بچه گانه یده های خلاقانه و جدید تزیین لباس با روش های متفاوت و بسیار زیبا تزیینات روی لباس با نمد تزیینات لباس با تورتزیین زیبای لباس کودک یده های خلاقانه و جدید تزیین لباس با روش های متفاوت و بسیار زیبا تزیینات روی لباس با نمد تزیینات لباس با تورتزیین تاپ مجلسی با سنگ و مرواریدمدل تزیین لباس با ایده های جدید یده های خلاقانه و جدید تزیین لباس با روش های متفاوت و بسیار زیبا تزیینات روی لباس با نمد تزیینات لباس با تور

خلاقیت در تزیینات روی لباس ها :

از دیگر ایده ها برای انجام این تزیینات می توان به نقاشی روی مانتو و لباس، تکه دوزی، روبان دوزی و… اشاره نمود که در ادامه تصاویری زیبا از اینگونه تزیینات را ملاحظه می فرمایید که هر یک زیبایی و جذابیت خاصی به لباس بخشیده اند.

آموزش دوخت قزن از کتاب آموزش خیاطی به صورت مرحله به مرحله

تزیین یقه لباس مجلسیتزیین زیبای یقه لباس مجلسینقاشی روی لباستزیین پیراهن مجلسی تزیینات لباس با تورتزیین شیک و زیبای لباستزیین کت مجلسی زنانه تزیینات لباس با تور

با بهترین و متفاوت ترین ایده ها برای تزیینات لباس های زنانه و دخترانه آشنا شدید، با الگوبرداری از این ایده ها و مدل های جدید و متنوع بهترین و زیباترین تزیینات را بر روی لباس های خود انجام داده و از داشتن لباس هایی زیبا لذت ببرید.

منبع : آرگا

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

آموزش تصویری جا انداختن زیپ در رفته

جا انداختن زیپ ، آموزش جا انداختن زیپ،نحوه جا انداختن زیپ در رفته،جا انداختن زیپ لباس، نحوه جا انداختن زیپ شلوار،جا انداختن سرزیپ متری .