خانه / آموزش / آموزش بافتنی / آموزش بافت لباس / آموزش بافت مایو زنانه اموزش بافت شورت و سوتین قلاب بافی
Women Swimsuit Hooks

آموزش بافت مایو زنانه اموزش بافت شورت و سوتین قلاب بافی

آموزش بافت مایو زنانه اموزش بافت شورت و سوتین قلاب بافی

بافتنی یک هنر زیبا و کاربردی می باشد که همه خانم ها را شیفته یادگیری خود می کند. اکثر خانم ها از شنا و آب تنی لذت می برند و شنا یکی از سرگرمی ها و ورزش های پر طرفدار در بین آن ها می باشد. در این جا با یک ایده متفاوت یعنی بافت مایو قلاب بافی در خدمت شما عزیزان هستیم. به هر حال بافت مایو زنانه هم می توانید یک ایده جذاب و جالب برای شما باشد. اگر شما هم از این ایده خلاقانه خوشتان آمده است در ادامه همراه  باشید.

http://up.rozbano.com/view/3057885/Women%20Swimsuit%20Hooks.jpg

آموزش بافت مایو زنانه (شورت و سوتین) قلاب بافی

 مجله سر گرمی اسکیمو:

آموزش بافت مایو زنانه (شورت و سوتین) قلاب بافی:

 

آموزش بافت مدل سر آستین شیک و زیبا

هنر بافتنی و قلاب بافی از جمله هنرهای زیبا و دوست داشتنی می باشند که می توانید به وسیله آن ایده های خود را به واقعیت تبدیل کنید. ایده ای که در این مطلب به دنبال آن خواهیم بود، بافت مایو قلاب بافی زنانه می باشد. ما در ادامه شما را برای بافت این مایو خوشگل راهنمایی خواهیم کرد. امیدوارم شما هم با ما همراه شوید و این مایو زیبا را برای خود ببافید و از به نمایش گذاشتن هنر دست خود نهایت لذت و استفاده را ببرید.

 

چگونه یک مایو قلاب بافی داشته باشیم؟

برای بافت مایو از پشت شورت شروع می کنیم. تقریبا اندازه ۲۷ سانتی متر زنجیره می زنیم و بافت پایه بلند می زنیم. تو هر زنجیر یک پایه بلند تا دو ردیف می بافیم. سپس در ردیف سوم از دو طرف ۲ دونه کم می کنیم. یعنی تو هر ردیف چهارتا کم می شود و از این به بعد تو هر ردیف کم می کنیم تا ارتفاع به اندازه فاقتون برسد و تا زمانی کم می کنیم که رج مان ۸ الی ۱۰ سانتی متر شود.

 

آموزش تونیک با بافت موتیف گل رز

سپس شروع به اضافه کردن از کناره ها می کنیم. بدین صورت که در انتهای رج ۵ زنجیر زده که دو تا برای دو پایه ی اضافه و ۳ تای دیگر زنجیر چرخشی برای پایه بلندمان، همین طور اضافه می کنیم تا  ارتفاع به اندازه فاق برسد. سپس بافت شورت تمام می شود و جلوی مایو را شروع می کنیم هر ۳ دونه یک گره پیکوت می زنیم. ردیف بعد ۳ زنجیر یک گره پیکوت دوباره ۳ زنجیر سپس در گره پیکوت ردیف قبل پایه کوتاه یا بافت نامرئی می زنیم.

 

سپس هر ردیف که بالاتر می رویم یکی از این گره ها کم می شود، مثلا اگر ردیف اول ۱۵ گره پیکوت داشتیم ردیف بعد ۱۴ تا، «اندازه زیر سینه را تا برجستگی استخان لگن در زیر شکم را بگیرید سپس تقسیم بر دو کنید» این کم کردن پیکوت ها را تا زمانی انجام بدهید که ارتفاعش به یک دوم اندازه زیر سینتون تا استخوان لگن بشود. بعد از آن شروع به اضافه کردن پیکوت ها کنید «دور تا دور زیر سینتون را اندازه بگیرید تقسیم بر دو کنین» تا جایی ادامه بدهید که به اندازه یک دوم زیر سینتون منهای ۴ برسد سپس برای سوتین شروع به بافت پایه بلند می کنیم.

آموزش بافت تن پوش حاملگی طرز بافت شنل حاملگی

 

 رزبانو

منابع: کانال بافتنی ستاره / wisgoon.com/pin/8345707

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

آموزش بافت ژاکت زنانه با پیچ روی سینه

آموزش بافت ژاکت زنانه با پیچ روی سینه

اگر شما هم از علاقه مندان به هنر بافتنی هستید و از قضا دوست دارید یک ژاکت زنانه شیک و زیبا برای خودتان بافت بزنید حتما در ادامه با آموزش بافت ژاکت زنانه با پیچ روی سینه همراه ما باشید.