خانه / خواندنی ها / مردی که ۲ میلیون کودک را نجات داده است +عکس
"جیمز هریسون" قهرمانی ۷۴ ساله است که تا به حال جان بیش از ۲ میلیون کودک را نجات داده به آن ها زندگی سالمی بخشیده است.

مردی که ۲ میلیون کودک را نجات داده است +عکس

مجله سرگرمی « اسکیمو »- به گزارش باشگاه خبرنگاران،  پزشکان از جمله افرادی هستند که با خواندن درس های بسیار توانسته اند به مرحله ای برسند که عمل های سخت را انجام داده و جان انسان ها را نجات دهند اما افراد دیگری نیز هستند که می توانند انسان ها را نجات دهند و به قهرمان تبدیل شوند.

"جیمز هریسون" قهرمانی ۷۴ ساله است که تا به حال جان بیش از ۲ میلیون کودک را نجات داده به آن ها زندگی سالمی بخشیده است. او در مدت ۵۴ سال پیش بدون این که لباس خاصی بپوشد یا نقاب بزند کارهای قهرمانانه خود را انجام داده است.
 

بستنی مخصوص تابستان که آب نمی‌شود / تصاویر

2030628 873


این مرد استرالیایی دارای گروه خونی خاصی است که در دنیا بسیار نادر است و در زمره طبقه بندی عادی قرار نمی گیرد. خون او حالتی دارد که می تواند بیماری کم خونی را در کودکان از بین ببرد و زندگی خوبی را به آن ها هدیه دهد.

او از سن ۱۸ سالگی اهدا کردن خون را آغاز کرده است وهر بار دقیقا سر موقع به یک مرکز اهدای خون می رود تا خون خود را در اختیار سازمان قرار دهد. او تا به حال ۱۰۰۰ بار این عمل را انحام داده و هرگز در فکر ایستادن و دست کشیدن نیست.
 

معصومه صانعی پیرترین زن ایران در سن ۱۲۶ سالگی درگذشت

2030627 895
 

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره mskimo

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

معصومه صانعی پیرترین زن ایران در سن ۱۲۶ سالگی درگذشت

معصومه صانعی پیرترین زن ایران در سن ۱۲۶ سالگی درگذشت

معصومه صانعی طرقی از اهالی کاشمر در خراسان رضوی، متولد اول مهر ۱۲۷۷ بود که امروز با ۱۲۶ سال سن به عنوان کهنسال‌ترین زن ایرانی در مشهد درگذشت.