خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / کافی شاپ شهاب حسینی چه شکلی است؟ + عکس
حتماً میدانید که بسیاری از چهرهها و بهخصوص بازیگران، صرفاً جلوی دوربین نیست که میدرخشند و جزء حرفه بازیگری، در کسب و کار نیز آدمهای موفقی نشان داده اند

کافی شاپ شهاب حسینی چه شکلی است؟ + عکس

کافی شاپ شهاب حسینی چه شکلی است؟ + عکس

مد آنلاین : حتماً میدانید که بسیاری از چهرهها و بهخصوص بازیگران، صرفاً جلوی دوربین نیست که میدرخشند و جزء حرفه بازیگری، در کسب و کار نیز آدمهای موفقی نشان داده اند. برخی شان رستوارن دارند، برخی دیگر مدیریت کافه های معتبری را عهده دارند، عده ای استخر را مدیریت می کنند و برخی دیگر فرش می فروشند و … . شما را دعوت می کنیم به خواندن گزارشی از کافه ای با مدیریت شهاب حسینی؛ بازیگری که این روزها بر اسب مراد خود سوار است. هم با سریال «شهرزاد» در دل مردم جا باز کرده و هم با نخل طلایش در جشنواره «کن» به دل جهان سینما نفوذ پیدا کرده است.

شهاب حسینی، مرد طلایی سینمای ایران کافه‌ای دارد به نام کافه هنر که در لواسان می باشد.

ورودی کافه هنر آدم را یاد شخصیت دوست داشتنی شهاب حسینی می‌اندازد، حتی کافه که توسط او اداره می‌شود هم گرم و صمیمی و دوستانه است. این کافه آدم را بیشتر یاد خانه یک دوست می‌اندازد.
حتی تخته سیاهی که در ورودی کافه تعبیه شده است هم با خطی معمولی و صمیمی تزیین شده است و هر بار به فراخور فعالیت‌های فرهنگی که در داخل کافه در جریان است نوشته‌های روی آن فرق می‌کند.
ورودی کافه شهاب حسینی در لواسان

پیش بینی زلزله بزرگ در تهران

465182 237

 

اصلا انگار داشتن کافه‌هایی به سبک و سیاق خانه، کافه‌هایی که بیشتر تو را به یاد خانه بیاندازند تا کافه بین هنرمندان و بازیگران ما باب است.
نمای داخلی کافه

465183 841

 

بد نیست نگاه دقیق‌تری به کتابخانه کافه هنر لواسان بیاندازیم. این کتابخانه چوبی، شبیه یک حجم ساکت و مهجور در گوشه‌ای از کافه است. اما وقتی به سراغش می‌روی می‌بینی بیشتر شبیه گنجینه‌ای است که باید کشف شود. به هر سبک کتابی که علاقه داشته باشید می‌توانید در اینجا کتابی را پیدا کنید که مطابق سلیقه‌تان باشد.
کتابخانه کافه شهاب حسینی

465184 465

 

در گوشه‌ای از کافه هنر لواسان قفسه‌هایی وجود دارد که در آن محصولات هنری به فروش می‌رسد این قفسه‌ها پر هستند از انواع و اقسام محصولات هنری، این محصولات می‌توانند هم جزو لوازم دکوری منزل باشند هم می‌توانند جزو لوازم و وسایل کاربردی مانند کیف و شال و محصولاتی از این دست باشند. بیشتر این محصولات مربوط به گروه هنری بازآرت است.
فروش آثار هنری در کافه شهاب حسینی ۱

تشریح جزئیات طرح تبدیل وضعیت و ساماندهی کارکنان شرکتی

465185 899

 

مجموعه بازآرت، از سال ١٣٩١ با هدف جمع‌آوری آثار هنرمندان مشهور و گمنامى که قابلیت استفاده کاربردی دارند و قراردادن این محصولات در معرض دید و خرید عموم آغاز به کار کرد. در اولین قدم، بازآرت فعالیت خود را با راه‌اندازی سایت نمایش و فروش در فضای مجازی کلید زد. پس از مواجه شدن با استقبال خوب هنرمندان و خریداران از وبسایت بازآرت و صفحه‌های آن در شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام، نمایشگاه‌های متعددی با حمایت هنرمندان بزرگ کشور به ویژه آقای شهاب حسینی هنرمند محبوب و توانا، توسط این مجموعه برگزار گردید. نمایش و فروش دائمی محصولات در کافه‌ها به خصوص کافه هنر لواسان؛ از دیگر راه‌های موفق رساندن محصولات هنری به دست مشتریان علاقمند است که در این مدت توسط بازآرت انجام پذیرفته است.

کشف "اسکلت" از لوازم شخصی ۲ مرد هنگام خروج از مرز چذابه

فروش آثار هنری در کافه شهاب حسینی ۲

465186 277

 

در این کافه علاوه بر فعالیت‌های معمول یک کافه فعالیت‌های فرهنگی و هنری دیگری هم برگزار می‌شود. یکی از این فعالیت‌ها برنامه قصه‌خوانی کودکان ویژه کودکان کمتر از هفت سال است. انجام کارهایی از این دست باعث می‌شود تا نگاه‌ها به کافه هنر لواسان از همه خاص‌تر باشد. در واقع وقتی گرداننده این کافه شخص هنرمندی مانند شهاب حسینی است، توقع می‌رود که فعالیت‌های فرهنگی و هنری زیادی نیز در این کافه برپا شود.

 

فعالیت هنری برای کودکان در کافه شهاب حسینی

465187 806
iranmatlab

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

فرار کارمند بندر امام به کانادا بعد از اختلاس ۲ میلیون دلاری؛ آرش اشتری کیست؟ + ویدئو

آرش اشتری کیست و چگونه و چه زمانی ۱۰۸ میلیارد تومان را به کانادا جا به جا کرد؟

ویدئویی قدیمی از آرش اشتری کارشناس مسئول بندر امام که ۲ میلیون دلار به عبارتی حدود ۱۰۸ میلیارد تومان اختلاس کرده منتشر شده است. اشتری متواری شده و به کانادا گریخته است.