خانه / اخبار / اخبار ورزشي / پدر دختری که فیلمش در MMA منتشر شد: باز هم دخترم را به مسابقه می‌فرستم!

پدر دختری که فیلمش در MMA منتشر شد: باز هم دخترم را به مسابقه می‌فرستم!

 

پدر دختری که فیلمش در MMA منتشر شد: باز هم دخترم را به مسابقه می‌فرستم!

اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,MMA

مجله سر گرمی اسکیمو:پدر دختری که فیلم مبارزه‌اش در قفس و مسابقات MMA به تازگی در صفحات مجازی منتشر شده است، گفت: دو دخترم با هزینه شخصی و با مسئولیت خودم به این مسابقات اعزام شده‌اند.

به گزارش ایسنا، مهدی مافی پدر دو دختری که اخیرا فیلم مبارزه آنها در MMA منتشر شده است، اعلام کرد که با هزینه شخصی به مسابقات رفته و این مسئولیت اعزام بر عهده خودش است.

وی همچنین گفت: من به فرزندانم می‌بالم که در این مسابقات حضور پیدا کردند! من با مسئولیت خودم به این مسابقات رفته‌ام. ایرانی‌های دیگر نیز با هزینه‌های شخصی خود در این مسابقات حضور داشتند. البته من برای فرزندانم بر‌نامه‌ریزی کرده‌ام که بتوانند مجددا در مسابقات حضور پیدا کنند.

مافی ا‌دا‌مه‌ داد: آنها را آماده می کنم تا بتوانند در مسابقات بعدی افتخار آفرینی کنند! من منتظر هستم که امتحان فرزندانم به پایان برسد و تمرینات را از سر بگیریم.

عالیشاه : پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی است

وی با بیان این که حرف دیگران برایش اهمیتی ندارد، ا‌ضافه‌ کرد‌: فرزندان من برای اولین بار بود که در این مسابقات حضور داشتند و کم تجربه بودند، ولی به آنها افتخار می‌کنم. اصلا حرف دیگران برایم مهم نیست. این باعث می‌شود که انگیزه بیشتری بگیریم تا بتوانند بهتر از قبل کار کنند و شاید پخش این فیلم برای آنها بهتر بود!

پدر آرینا و تینا مافی با اشاره به این که هیچ آسیب جدی برای فرزندانش رخ نداده است، ا‌دا‌مه‌ داد: هیچ صدمه فیزیکی وارد نشده است. در آن مبارزه آسیب‌هایی رخ داده ، ولی خو‌شبختا‌نه بعد از مدت زمان کوتاهی این آسیب‌ها برطرف شد. فرزندان من از نظر روحی در شرایط بسیار خوبی قرار دارند و با انگیزه ادامه خواهند داد.

فرزانه فصیحی دختر قهرمان ایران؛ دیگر تنهایی نمی‌توانم!

وی در پایان خاطر‌ نشان کرد: من خودم قهرمان اسبق کشتی بوده ام و ورزش کرده‌ام. متاسفانه مردم از شرایط مسابقات MMA خبر ندارند و فکر می کنند که آسیب‌های جدی به فرزند من وارد شده است ، ولی دختران من در سلامت کامل به سر می برند و قطعا در ادامه با مربی خوب تمرینات را ادامه خواهیم داد تا در مسابقات حضور پیدا کنیم. ورزش این آسیب‌ها را دارد و من که خود سال‌ها ورزش حر‌فه‌ای کرده‌ام دوست دارم فرزندانم نیز این رشته را ادامه دهند.

beytoote

الهه منصوریان در تیپ و ژست بازیگران هالیوودی همه را غافلگیر کرد

جنجال ویدئوی ضرب و شتم دختر نوجوان ایرانی

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

شگفت انگیز و باورنکردنی ؛ سالیوان به ایران می‌آید | جزئیات

شگفت انگیز و باورنکردنی ؛ سالیوان به ایران می‌آید | جزئیات

رونی سالیوان اسطوره اسنوکر جهان قرار است به دعوت مرد شماره یک اسنوکر ایران، به کشورمان سفر کند.