خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / جنجال ویدئوی ضرب و شتم دختر نوجوان ایرانی
در روزهای اخیر ویدئویی در فضای مجازی پخش شد که طی آن در مراسم ابتدایی مسابقات تلفیقی ورزش های رزمی (MMA) که در کشور ارمنستان برگزار شده و گویا شیوه برگزاری نیز کاملا غیر استاندارد می باشد یک دختر نوجوان ایرانی مورد ضرب و شتم شدیدی قرار می گیرد...

جنجال ویدئوی ضرب و شتم دختر نوجوان ایرانی

کاراته، جنجال ضرب و شتم

مجله سر گرمی اسکیمو:در روزهای اخیر ویدئویی در فضای مجازی پخش شد که طی آن در مراسم ابتدایی مسابقات تلفیقی ورزش های رزمی (MMA) که در کشور ارمنستان برگزار شده و گویا شیوه برگزاری نیز کاملا غیر استاندارد می باشد یک دختر نوجوان ایرانی مورد ضرب و شتم شدیدی قرار می گیرد. جالب اینجاست که این اتفاق دو ماه قبل رخ داده بود و به تازگی پس از انتشار ویدئوی بعد رسانه ای پیدا کرده و با واکنش هایی نیز همراه شد.
پس از انتشار این ویدئو بررسی ها برای پیدا کردن ریشه اعزام چنین تیمی به مسابقات برون مرزی نیز آغاز شد و طبق اعلام مسئولین ذیربط مشخص گردید که اعزامی با این مشخصات به صورت قانونی صورت نگرفته و تیم مذکور به صورت غیر قانونی در کشور ارمنستان حضور یافته و در این مسابقات شرکت کرده است.
وزارت ورزش و جوانان یکی از اولین ورود کننده ها به این مساله بود که با صدور یک بیانیه و محکوم کردن این کار، اعلام کرد تا رسیدن به مقصرین ماجرا و جلوگیری از فعالیت هایشان موضوع را پیگیری خواهد نمود.
با توجه به اینکه دختر نوجوان مضروب در این ویدیو با لباس رشته کاراته در داخل قفس حضور دارد، انگشت اتهام به سمت فدارسیون کاراته نشانه رفته شد که این فدارسیون با انتشار بیانیه ای از خود دفاع و رفع اتهام نمود، در قسمتی از این بیانیه آمده است:
این فیلم مربوط به رقابت های رشته MMA (تلفیقی از رشته های رزمی) است که در آن ورزشکاران در قفس به رقابت با یکدیگر می پردازند و اساسا این رشته ورزشی ارتباطی با کاراته ندارد. تنها دلیل آنکه هر بیننده ای تصور می کند این ورزشکار از کاراته کاهای ایران بوده، لباس کاراته ای که دختر مبارز نوجوان بر تن کرده است.
 همچنین در بیانیه فدارسیون کاراته آمده است:
“کلیه سفرهای خارجی کاراته کارهای ایرانی به رقابت های آسیایی و جهانی، تنها پس از تایید فدراسیون و اخذ مجوز آن در شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان صورت می گیرد.
در انتهای این بیانیه هشداری نیز به خانواده ها داده شده است:
“در پایان ضمن هشدار به کلیه والدین محترم، تقاضا داریم این عزیزان برای فعالیت ورزشی فرزندان خود در رشته کاراته به سبک هایی مراجعه کنند که مورد تایید فدارسیون می باشد و در صورت مواجهه با افراد فاقد صلاحیت و دریافت پیشنهادهایی اغوا کننده، مراتب را به فدارسیون اعلام کنند.
با کنار هم قرار دادن تمامی این مطالب، این نتیجه حاصل می شود که تیم اعزام شده به ارمنستان به صورت غیرقانونی به این رقابت ها اعزام شده و تشکیل و اعزام آن هیچ وجهه قانونی نداشته و بایستی مورد پیگرد قانونی قرار بگیرد. با توجه به موضعی که وزارت ورزش در این خصوص از خود نشان داده، به نظر می رسد در روزهای آینده شاهد خبرهایی در مورد شناسایی و برخورد با افراد خاطی در این ماجرا باشیم.

رأی ابطال شرط سنی معلم شدن لازم‌الاجراست؛ دفترچه کنکور اصلاح شود

 منبع: کاراته ، وزرات ورزش

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

فرار کارمند بندر امام به کانادا بعد از اختلاس ۲ میلیون دلاری؛ آرش اشتری کیست؟ + ویدئو

آرش اشتری کیست و چگونه و چه زمانی ۱۰۸ میلیارد تومان را به کانادا جا به جا کرد؟

ویدئویی قدیمی از آرش اشتری کارشناس مسئول بندر امام که ۲ میلیون دلار به عبارتی حدود ۱۰۸ میلیارد تومان اختلاس کرده منتشر شده است. اشتری متواری شده و به کانادا گریخته است.