نکات مهمی که برای رفع خشکی پوست در پاییز باید بدانید

نکات مهمی که برای رفع خشکی پوست در پاییز باید بدانید

در کنار دیگر حساسیت‌های فصلی، خشکی پوست نیز در فصل پاییز شایع‌تر است. اگر شما هم از آن دست افرادی هستید که با تغییر آب و هوا، پوستتان خشک می‌شود، آگاهی از راه‌های پیشگیری از خشکی پوست به شما کمک می‌کند جلوی بروز بسیاری از عارضه‌های پوستی اعم از سوزش و پوسته‌پوسته شدن را بگیرید.

۱۱ماده غذایی که خواب شب را از شما می‌گیرد

۱۱ماده غذایی که خواب شب را از شما می‌گیرد

عوامل متعددی در ایجاد اختلال در خواب شبانه دخیل هستند که یکی از آنها تغذیه‌ نامناسب در ساعات آخر شب و درست هنگام خواب است. در این مطلب ۱۱ ماده غذایی معرفی شده که شب‌ها شما را بیدار نگه می‌دارند.

آب بنوشید، بیشتر عمر کنید | ارتباط کم آبی بدن با پیری زودرس

مجله سر گرمی اسکیمو: در این مطالعه جدید از تحقیقات قبلی تیمی دیگر از دانشمندان موءسسه ملی بهداشت آمریکا الهام گرفته شده است که اثرات محدودیت طولانی مدت آب بر سلامت موش را بررسی کردند. این مطالعه در سال ۲۰۱۹ نشان داد که محرومیت موش‌ها از آبرسانی کافی، طول عمر آنها را حدود ۶ ماه

این غذاها را نخورید تا موهایتان درخشان‌ و خوابتان بهتر شود

حتما به شما هم توصیه شده است که مصرف غذاهای فرآوری شده را کاهش دهید، اما به علت مزه خوب این نوع غذاها، کاهش مصرف آنها برایتان سخت بوده است؛ بنابراین لازم است که بدانیم غذاهای فرآوری شده حتما ناسالم نیستند اما به علت قند، چربی و نمک اضافه، بی‌ضرر هم تلقی نمی‌شوند.

بازی کامپیوتری چه عوارض و چه تاثیرات مثبتی دارند؟

طبق باور برخی پزشکان در عصر امروز، نیمی از مشکلات جسمی و روحی کودکان به دلیل انجام بازی های کامپیوتری و ویدئویی است. چرا که در طولانی مدت عواقب بسیاری را برای فرد به وجود می آورد که درمان برخی از آن ها طولانی مدت و بعضی دیگر تقریبا غیر ممکن است. در این بخش با ما همراه شوید تا عوارض بازی های کامپیوتری را برای شما بیان کنیم.

کاهش اضطراب با این مواد غذایی

روش‌های مختلفی برای درمان اضطراب وجود دارند، از جمله ورزش و تکنیک‌های تنفس. البته علاوه بر این این تکنیک‌ها با مصرف برخی خوراکی‌ها هم می‌توان از اضطراب کاست.

عکس

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
advanced-floating-content-close-btn