خانه / کودکان / سرگرمی کودک / کار دستی های کودکانه

کار دستی های کودکانه

کاردستی عید فطر برای کودکان پیش دبستانی ساده و خلاقانه

کاردستی عید فطر برای کودکان پیش دبستانی ساده و خلاقانه

 ماه مبارک رمضان به پایان رسیده است و به عید سعید فطر و حلول ماه پرفضیلت شوال نزدیک می شویم. مانند دیگر مناسبت های، یکی از تکالیف دانش آموزان یا نونهالان در پیش دبستانی، تهیه کاردستی با موضوع عید فطر است. این کار نه تنها خلاقیت کودک را برمی‌انگیزد، بلکه آنها را با این تکلیف الهی آشنا می سازد. ما در این مطلب از آلامتو مجموعه ای بی نظیر از ایده های کاردستی عید فطر برای کودکان پیش دبستانی ساده و خلاقانه را گردآوری کردیم که می توانید از آنها الگو گرفته و طرحهای خود را اجرا کنید.

ادامه مطلب »
۴۰ ایده ساخت کاردستی شب یلدا ۱۴۰۲

۴۰ایده ساخت کاردستی شب یلدا ۱۴۰۲

منصوره رمضان زاده ۳۰ آبان ۱۴۰۲ ۰ ایده ها و روش های متنوعی برای ساخت کاردستی شب یلدا ۱۴۰۲ وجود داشته که افراد می توانند در صورت علاقه مندی به منظور داشتن شبی زیبا و لذت بخش از آن ها الهام بگیرند و کارهای هنری جالب و خلاقانه ای را ...

ادامه مطلب »
کاردستی روز دختر با انواع ایده های جالب و دوست داشتنی

کاردستی روز دختر با انواع ایده های جالب و دوست داشتنی

  ایده های متنوعی برای درست کردن کاردستی روز دختر وجود دارد که انتخاب و بهره مندی از هر کدام بستگی به میزان مهارت و خلاقیت شما دارد. برای این کار می توانید با ساده ترین وسایلی که در دسترس دارید متناسب با نوع علاقه مندی فرد موردنظر با صرف کمی خلاقیت و حوصله کار دست ساز زیبایی بسازید و به او هدیه بدهید.

ادامه مطلب »
[yektanet.com] آموزش تصویری ساخت کاردستی خرگوش برای سفره هفت سین 1402

آموزش تصویری ساخت کاردستی خرگوش برای سفره هفت سین ۱۴۰۲

آموزش تصویری ساخت کاردستی خرگوش برای سفره هفت سین را برای شما عزیزان تهیه و تنظیم نموده و در اختیار شما همران همیشگی قرار داده ایم. امید است که مفید و موثر واقع گردد.

ادامه مطلب »

کاردستی روز پدر؛ طرز ساخت ۹ کاردستی برای روز پدر ساده و زیبا

کاردستی روز پدر؛ طرز ساخت کاردستی گل برای روز پدر و کاردستی برای پدر با وسایل دور ریختنی و همچنین روش درست کردن کاردستی کارت پستال برای روز پدربا کاغذ رنگی ساده و زیبا  بیاموزید.

ادامه مطلب »

ایده های زیبا برای کاردستی روز مادر

جذاب ترین مدل های کاردستی برای روز مادر و ایده های خلاقانه و جالب برای ساخت کاردستی روز مادر را در این مطلب مشاهده نموده و با الگوبرداری از آنها اقدام به ساخت انواع کاردستی جدید و جالب برای مادرتان نمایید.

ادامه مطلب »

ایده های شیک و جالب برای ساخت کاردستی ویژه شب یلدا

شب یلدا یکی از مراسم های سنتی ایرانیان است که وظیفه پدر و مادر است که این روز را به کودک خود معرفی کنند و یکی از روش های معرفی کردن و آشنا کردن کودک با آداب و رسوم ایرانیان، استفاده از کاردستی شب یلدا است.

ادامه مطلب »

کاردستی مهدکودک ، بابانوئل پنبه ای بسازید

مجله سر گرمی اسکیمو: شخصیت های بشقابی زیر نمونه های ساده و زیبای کاردستی مهدکودک است.بابانوئل شخصیت دوست داشتنی همه بچه هاست. با دنبال کردن این پست می توانید آموزش ساده ساختبابانوئل و آدم برفی بامزه را با وسایل دم دستی یاد بگیرید. این کاردستی کودک  می تواند مقدمه ای ...

ادامه مطلب »

کاردستی شب یلدا خلاقانه و زیبا با روش ساخت آسان

با جدیدترین و زیباترین مدل های کاردستی شب یلدا برای کودکان با الگوبرداری از میوه های مخصوص شب یلدا و همچنین با طرح های مختلف و زیبای آدم برفی در این مطلب آشنا می شوید که ایده های جالب و قابل توجهی برای ساخت کاردستی شما می باشند.

ادامه مطلب »
کاردستی روز دانش آموز و ۱۳ آبان برای کودکان

کاردستی روز دانش آموز و ۱۳آبان برای کودکان

با مجموعه‌ای از کاردستی روز دانش آموز دخترانه، کاردستی برای روز دانش آموز با مقوا، کاردستی روز دانش آموز پیش دبستانی، کاردستی ۱۳ آبان، کاردستی روز دانش آموز با نمد، کاردستی روز دانش آموز برای کودکان و دبستانی ها و ... همراه ما باشید.

ادامه مطلب »