خانه / اخبار / از میان اخبار

از میان اخبار

جو لیندنر یوتیوبر و بدنساز معروف در ۳۰ سالگی در آغوش نامزد خود جان باخت + ویدیو

علت مرگ جو لیندنر یوتیوبر و بدنساز معروف در ۳۰ سالگی + ویدیو

جو لیندنر (Jo Lindner) که در فضای مجازی با نام Joesthetics شناخته می شود، از یوتیوبرهای معروف عرصه بدنسازی بود که خبر مرگ ناگهانی اش، طرفداران وی را شوکه کرد. نامزد این یوتیوبر بدنساز که نیچا نام دارد، توضیح داد که جو در آغوش او جان داده است. نیچا در ...

ادامه مطلب »
روایت آسوشیتدپرس از سیدمهدی طباطبایی روحانی قُمی حامی حیوانات که بسیار خبرساز شده است

روایت آسوشیتدپرس از سیدمهدی طباطبایی روحانی قُمی حامی حیوانات

یک روحانی به نام سیدمهدی طباطبایی با نجات سگ های خیابانی توانسته طرفداران بسیاری در شبکه های اجتماعی پیدا کند و شهرت او به حدی بالا گرفته که حتی آسوشیتدپرس نیز مقاله ای را به آن اختصاص داده است.

ادامه مطلب »
تزیین کادو ولنتاین با خلاقیت های بسیار زیبا

تزیین کادو ولنتاین با خلاقیت های بسیار زیبا

تزیین کادو ولنتاین به خاطر اینکه بر محوریت عشق تاکید دارد و با ابراز عشق همراه است، بسیار اهمیت می یابد. برای کادوی این روز معمولا یک تزیین رمانتیک به شما پیشنهاد می شود. این تزیینات رمانتیک و ظریف تبدیل به خاطره ای ماندگار و زیبا در ذهن شما و طرف مقابلتان خواهد شد.

ادامه مطلب »

شاهزاده‌های مدعی سلطنت ایران را بشناسید| ما شاه ایرانیم؛ تحویل‌مان بگیرید!

شاهزادگان سه سلسله سلطنتی در ایران مدتی است در آن سوی مرزهای کشورمان مدعی سلطنت و پادشاهی هستند و هر کدام به زعم خود در تلاش‌اند تا یک روز بالاخره بر سرزمین اجدادی‌شان حکومت کنند.

ادامه مطلب »

ماجرای شعار «امسال سال خون است…» چیست؟

معارضین نظام همواره انقلاب ۱۳۵۷ را کتمان می‌کنند، امّا خود در حال تقلید جز به جز نماد‌ها و اعمال رفتاری همان انقلاب هستند. مرج تقلید اپوزیسیون نیز قاعدتاً امام خمینی است! زیرا از «شعار» تا «اتئلاف سازی» را از روی دست او کپی کردند.

ادامه مطلب »

جواد روحی لیدر اغتشاشات نوشهر به اعدام محکوم شد

مجله سر گرمی اسکیمو: در حوادث و اغتشاشات شهرستان نوشهر که جواد روحی لیدری گروهی از اغتشاشاگران و افراد حاضر در تجمع را برعهده داشته و شهروندان را تحریک و تشویق به آشوب می‌کرده است، متاسفانه ۵ نفر جان خود را از دست داده‌اند و تعدادی از ماموران تامین امنیت ...

ادامه مطلب »