کد خبر : 95987
تاریخ انتشار : جمعه 1 تیر 1403 - 16:19
2 بازدید بازدید

مدل موی مجلسی سال + زیباترین مدل های موی زنانه مخصوص مجالس و مهمانی

مدل موی مجلسی سال + زیباترین مدل های موی زنانه مخصوص مجالس و مهمانی

از جمله بهترین مدل موهای مجلسی به ویژه برای زنان مدل موهای بسته‌ ساده و رسمی می‌باشد. این مدل موها عمدتا برای استفاده همراه با لباس‌های یقه‌دار و یقه بسته مناسب بوده و می‌تواند بر روی انواع مو با قدهای متفاوت اجرا شود. در شینیون‌های بسته معمولا از اکسسوری‌هایی مانند گل طبیعی، ریسه، تاج‌های ظریف، گیره‌های تزئینی و… استفاده شده که زیبایی موها را دوچندان می‌کند.

۷۳ / ۱۰۰

مدل موی مجلسی سال

 

  اسکیمو: بانوان در هنگام انتخاب مدل موی مجلسی باید فرم صورت خود را در نظر بگیرند. در واقع مدل موی انتخابی باید به گونه‌ای باشد که زیبایی‌های صورت را برجسته‌تر نشان داده و نواقص آن را بپوشاند. به عنوان مثال افرادی که صورت مستطیلی دارند، بهتر است به سراغ مدل موهای گوجه‌ای و چتری بروند تا زیبایی‌های چهره‌شان را بیشتر نمایان سازد. مشخص است که مدل موی مجلسی مناسب برای صورت گرد، صورت کشیده، صورت قلبی شکل، صورت مثلثی و… با یک‌دیگر متفاوت است.

مدل موی مجلسی

در هنگام انتخاب مدل مو باید به مدل لباس خود توجه داشته باشید. مدل مو زنانه مجلسی باید با یقه‌ لباس مجلسی هماهنگی داشته باشد. به عبارت دیگر برای لباس‌های مجلسی یقه باز و به ویژه لباس‌هایی که پشت آن‌ها باز است، بهتر است از مدل موهای مجلسی باز نیز استفاده شود و برای لباس‌هایی با یقه‌ بسته مدل موهای بسته و جمع شده گزینه‌ مناسب‌تری به شمار می‌آید.

mooy majlesi 3

علت انتخاب مدل موهای بسته برای لباس‌های یقه بسته آن است که در چنین مواردی زمانی که مو بر روی یقه‌ لباس و پارچه‌ لباس قرار می‌گیرد، جنس پارچه می‌تواند سبب وزی و بد حالتی موها شود.

mooy majlesi 5

حتما می‌دانید که نوع لباس و نوع مدل موی انتخابی باید با مجلسی که قرار است در آن شرکت کنید هماهنگ باشد. به طور مثال برای مجالس رسمی بهتر است به سراغ مدل موهای رسمی و ساده و شیک بروید. اما برای مراسم‌های خودمانی‌تر و دورهمی‌ها مدل موهای باز و نیمه باز مناسب‌تر هستند.

mooy majlesi 6

مدل موها نه تنها باید متناسب با فرم صورت انتخاب شود، بلکه در صورتی که در انتخاب آن به فرم بدن نیز توجه شود، می‌تواند تا حد زیادی نواقص بدن مانند چاقی یا لاغری را نیز پوشش دهد. افرادی که اندام درشت و چاقی دارند، بهتر است از مدل موهای بلند و باز استفاده کنند؛ چرا که در این شرایط اندام متناسب‌تر نشان داده می‌شود. در مقابل افرادی که قد کوتاهی داشته و یا لاغر اندام هستند بهتر است به سراغ مدل موهای بسته و کوتاه بروند.

جدیدترین مدل های رنگ مو فانتزی 2023

mooy majlesi 7

برای انتخاب مدل مو بهتر است به صافی یا حالت‌دار بودن موها نیز توجه شود. بدیهی‌ست که بسیاری از مدل‌های مو بر روی موهای صاف و لخت جلوه بی‌نظیری داشته اما هنگامی که همان مدل بر روی موهای حالت‌دار و فر انجام می‌شود، زیبایی چندانی نداشته و حتی ممکن است سبب نامرتب نشان دادن موها نیز شود. بنابراین در هنگام انتخاب مدل مو باید مدلی متناسب با جنس مو و همچنین قد مو انتخاب شود.

mooy majlesi 8

بسیاری از مدل‌های مو زنانه مجلسی بوده که بر روی موهای رنگ شده و هایلایت جلوه‌ بیشتری دارند. به عنوان مثال انجام بافت‌های خاص و مدل فر بر روی موهای هایلایت شده سبب می‌شود تا به واسطه‌ آن که رنگ موها یکدست نبوده و تیره و روشن است، جلوه‌ به مراتب زیباتری نسبت به همان مدل بافت بر روی موهای یک رنگ و یکدست داشته باشد.

mooy majlesi 9

همچنین رنگ موها به طور مستقیم بر انتخاب اکسسوری تزئینی موها نیز تاثیر می‌گذارد. مسلما افرادی که موهای تیره دارند، بهتر است از اکسسوری‌های رنگ روشن و ظریفی بر روی موها استفاده کنند، اما افرادی با موهایی به رنگ‌های استخوانی یا هایلایت‌های روشن در صورتی که از اکسسوری‌های روشن بر روی موهای خود استفاده کنند، اکسسوری جلوه‌ چندانی نخواهند داشت.

آموزش بستن مو برای دختران تنبل

mooy majlesi 10

طمعمولا مدل موهای مجلسی زنانه‌ زیادی وجود داشته که هر یک از افراد می‌توانند متناسب با قد مو، رنگ مو، نوع لباس و نوع مراسمی که قرار است در آن شرکت کنند، نسبت به انتخاب آن‌ها اقدام کنند. از جمله جدیدترین مدل موهای زنانه‌ مجلسی که مورد توجه بسیاری از بانوان و دختران قرار گرفته است، می‌توان موارد زیر را نام برد.

mooy majlesi 12

یکی از مدل موهای ساده و شیکی که برای بانوان در تمامی سنین گزینه‌ مناسبی به شمار می‌آید، براشینگ مو است. در این مدل مو، موها با استفاده از سشوار حالت داده شده و سپس با استفاده از انواع ژل و تافت به آن‌ها فرم داده می‌شود. مدل موی براشینگ شده می‌تواند برای انواع مراسم‌ها گزینه‌ مناسبی باشد. از آن‌جایی که براشینگ مو هم بر روی موهای کوتاه و هم بر روی موهای بلند قابل اجراست، می‌توان آن را با انواع لباس‌ها به ویژه لباس‌های یقه باز ست کرد.

mooy majlesi 13

یکی از پرطرفدارترین مدل موهای مجلسی بافت مو است که می‌تواند در شکل‌ها و مدل‌های مختلفی انجام شود. در برخی موارد بافت مو می‌تواند بسیار ساده انجام شده و تمامی موها به یک بافت ظریف در پشت سر تبدیل شود. همچنین می‌توان انواع بافت فرانسوی، تیغ ماهی، فرانسوی دو طرفه، تیغ ماهی دو طرفه، بافت‌های تلی، بافت‌های شل، بافت بر روی موهای باز و… را بر روی موها اجرا کرد.

mooy majlesi 14

بافت‌های بلند و ساده عمدتا برای دختران جوان گزینه‌ مناسبی بوده و می‌تواند مدل موی مناسبی برای مجالس نیمه رسمی باشد. از طرفی بافت‌های تلی نیز می‌تواند بر روی انواع مو پیاده شود که اگر این بافت بر روی موهای هایلایت شده انجام شود، به واسطه‌ تیره و روشن بودن موها، جلوه‌ بی‌نظیری به موها می‌بخشد. بافت بر روی موهای باز و همچنین بافت موهای شل و بلند نیز گزینه‌ مناسبی برای آن دسته از افرادی است که قصد دارند لباس‌های یقه باز و یا لباس‌های پشت باز بپوشند. بد نیست بدانید بافت موهای فرانسویه دو طرف نیز جزو دخترانه‌ترین و شیک‌ترین مدل‌های بافت موی مجلسی می‌باشد.

مدل شنیون عربی مدل های آرایش و میکاپ عروس

mooy majlesi 15

از جمله بهترین مدل موهای مجلسی به ویژه برای زنان مدل موهای بسته‌ ساده و رسمی می‌باشد. این مدل موها عمدتا برای استفاده همراه با لباس‌های یقه‌دار و یقه بسته مناسب بوده و می‌تواند بر روی انواع مو با قدهای متفاوت اجرا شود. در شینیون‌های بسته معمولا از اکسسوری‌هایی مانند گل طبیعی، ریسه، تاج‌های ظریف، گیره‌های تزئینی و… استفاده شده که زیبایی موها را دوچندان می‌کند.

mooy majlesi 17

انتخاب اکسسوری نیز عمدتا متناسب با رنگ موها و البته مدل و رنگ لباس انتخاب می‌شود. لازم به ذکر است که در صورتی که شینیون‌های بسته بر روی موهای هایلایت اجرا شود، عمق ایجاد شده به واسطه‌ تیره و روشن بودن موها زیبایی چشمگیری را به موها می‌بخشد. مدل‌های بسته‌ ساده جزو مناسب‌ترین مدل موها برای شرکت در مجالس رسمی، عروسی‌ها و… می‌باشد.

mooy majlesi 18

منبع:مچم

۷۳ / ۱۰۰
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

عکس

تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب
advanced-floating-content-close-btn