خانه / اخبار / اخبار بازیگران وچهره ها / محمد رضا گلزار در کنار اسطوره باشگاه میلان پائولو مالدینی
محمد رضا گلزار بازیگر جذاب ایرانی به تازگی در کنار پائولو مالدینی در باشگاه ورزشی عکسی را به یادگار گذاشت

محمد رضا گلزار در کنار اسطوره باشگاه میلان پائولو مالدینی

۶۹ / ۱۰۰

تصویری مشاهده میکنید از محمد رضا گلزار بازیگر خوش استایل ایرانی که امروز عکسی را با پائولو مالدینی به انتشار گذاشت .

IMG 20231113 005211 460آقای پائولو مالدینی بازیکن ایتالیایی تیم فوتبال آث میلان ایتالیا است .او با وجود اینکه این بازیکن یک بازیکن راست پا است اما در دفاع چپ بطور تخصصی  وبه شدت از وی استفاده میشود .

c883879174375e1fd986bc7e53fab3f3f7ca321a scaledپائولو مالدینی از جمله بازیکنان نادر در فوتبال هست که از وقتی که به سمت فوتبال آمد تنها در یک تیم به بازی پرداخت و به هیچ تیم دیگری ورود پیدا نکرد.

مالدینی در ۳۰ دی ۱۳۶۳ در آغازین بازی خود در سری آ ایتالیا به مصاف   تیم اودینزه رفت .

وی اولین بازی ملی مالدینی در ۱۱ فروردین ۱۳۶۷ برابر تیم یوگوسلاوی بود و اولین گل ملی وی نیز در ۳۰ دی ۱۳۷۱در دیدار ایتالیا و مکزیک به ثمر رسید .

Paolo Maldini press conference in Tehran cropped نا گفته نماند که آخرین گل ملی مالدینی که هفتمین گل ملی وی نیز میباشد در بازی ایتالیا و ولز در تاریخ ۱۵ خرداد ۱۳۷۸ به ثمر رسید ضمن اینکه بازی تیم های ملی ایتالیا و کره جنوبی در جام جهانی ۲۰۰۲ ایتالیا که در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۳۸۱ برگزار شد آخرین بازی مالدینی برای تیم ملی ایتالیا بود .

او در ۱۲۶ بازی ملی که برای تیم فوتبال ایتالیا انجام داد توانست ۷ گل به ثمر برساند . وی پس از جام جهانی ۲۰۰۲ از تیم ملی ایتالیا خداحافظی کرد و تنها در تیم فوتبال آث میلان به بازی میپردازد .

اکبر قدمی درگذشت

منبع:بدین سان

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۶۹ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

امیر تتلو به ایران مسترد و دستگیر شد + اولین عکس از خواننده جنجالی پس از استرداد

امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو که در ترکیه به علت شکایت‌های خصوصی متعدد بازداشت شده بود در مرز بازرگان تحویل ایران شد و بلافاصله با دستور قضایی بازداشت شد.