خانه / اخبار / اخبارحوادث / حکم اعدام به خاطر قتل برادر ناتنی / خسرو ۲۷ سال داشت
پسر جوان که بر سر تقسیم ارثیه برادر ناتنی‌اش را به قتل رسانده بود از سوی قضات دادگاه کیفری یک استان تهران به قصاص محکوم شد.

حکم اعدام به خاطر قتل برادر ناتنی / خسرو ۲۷ سال داشت

۶۷ / ۱۰۰

به گزارش اسکیمو،  ۱۷ مهرماه سال گذشته جسد خونین مرد جوانی در یک وانت مزدا از سوی مأموران پلیس پاکدشت کشف شد. بررسی‌ها نشان داد، جسد متعلق به پسر ۲۷ ساله‌ای به نام خسرو است که از مدت‌ها قبل با برادر ناتنی‌اش شهرام اختلاف و درگیری داشته‌اند.به این ترتیب شهرام ۲۵ ساله بازداشت شد و تحت بازجویی قرار گرفت و گفت: سال ۱۳۹۲ پدرمان فوت شد و از همان زمان بر سر تقسیم ارثیه بین ما اختلاف ایجاد شد اما در حدی نبود که بخواهم او را بکشم.

دختر قداره‌کش با چاقوهای عجیب دور کمرش به کلانتری رفت

در ادامه تحقیقات کارآگاهان با اظهارات یکی از کارگران کارگاه قالب‌سازی پدر مقتول راز این جنایت را برملا کردند و مشخص شد شهرام برادرش را به قتل رسانده است.

بدین ترتیب پرونده با تکمیل تحقیقات برای رسیدگی به شعبه ۱۰ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

در ابتدای جلسه مادر مقتول درخواست قصاص کرد و گفت: شوهرم پولدار بود و کارگاه داشت اما یک زن با فریب او وارد زندگی‌اش شد و ازدواج کردند این پسر- متهم- هم از اوست، وقتی شوهرم مرد او نمی‌خواست ارثیه فرزندان مرا بدهد و سر همین موضوع هم پسرم را کشت، من هم برایش قصاص می‌خواهم.

پس از آن متهم به جایگاه رفت و گفت: نامادری‌ام درست می‌گوید ما اختلاف داشتیم اما روز حادثه مست بودم و حالت طبیعی نداشتم. به دوستانم هم گفته بودم که می‌خواهم خسرو را به کارگاه بکشانم و او را جوری بترسانم که دیگر موضوع ارثیه را مطرح نکند، اما درگیر شدیم و او را کشتم.

قتل دختر ۶ ساله‌ به دست مادر شیشه‌ای

با پایان جلسه دادگاه، قضات برای صدور رأی وارد شور شدند و با توجه به مدرک‌های موجود در پرونده و درخواست اولیای دم، متهم را به قصاص محکوم کردند.

منیع: رکنا

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۶۷ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

جزئیات فوت دانش‌آموز رشتی در مدرسه | واکنش آموزش و پرورش

جزئیات فوت دانش‌آموز رشتی در مدرسه | واکنش آموزش و پرورش

دانش‌آموز پایه چهارم یکی از مدارس غیر دولتی رشت، ساعت ۷:۴۵ صبح امروز در کلاس درس دچار حمله قلبی شد و پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.