خانه / اخبار / اخبار بین الملل / گردان‌های القسام: در ۴۸ساعت ۲۴تانک، نفربر و بولدوزر دشمن را منهدم کردیم
گردان‌های القسام: در 48ساعت 24تانک، نفربر و بولدوزر دشمن را منهدم کردیم

گردان‌های القسام: در ۴۸ساعت ۲۴تانک، نفربر و بولدوزر دشمن را منهدم کردیم

۶۰ / ۱۰۰

 

به گزارش اسکیمو، ابوعبیده سخنگوی گردان‌های عزالدین القسام شنبه شب در سخنانی اعلام کرد، «ملت ما در معرض نسل‌کشی هدفمند از طرف دشمنی قرار دارد که در دنیایی که قانون جنگل بر آن حاکم است، از هرگونه مجازاتی مصون است».

وی اضافه کرد، مجاهدان ما در طول ۴۸ ساعت گذشته در جبهه های جنگ ۲۴ خودروی نظامی را بطور کامل یا جزئی منهدم کردند.

سخنگوی گردان‌های عزالدین القسام ادامه داد: ضرباتی را با موشک‌های ضدزره به ادوات جنگی دشمن وارد کردیم.

ابوعبیده گفت: طی دو روز گذشته راکت‌های یاسین را که با آن نیروهای پناه گرفته دشمن در ساختمان‌ها را هدف قرار دادیم، وارد خدمت کردیم.

فحاشی به شروین حاجی پور بخاطر این توئیت

سخنگوی شاخه نظامی حماس تصریح کرد، مبارزان ما به نفوذ به خطوط پشت دشمن و رویارویی با اشغالگران از فاصله صفر ادامه می‌دهند.

وی افزود: مسلما ما وارد نبردی نابرابر شدیم، دنیا در مورد این نبرد سخن خواهد گفت، آنچه از رویارویی با نیروهای دشمن و ضربه زدن به آن‌ها منتشر کرده و خواهیم کرد، بخشی ناچیز از قدرت مجاهدان ما و مقابله قهرمانانه آن‌ها با دشمن و عملیات‌های مبارک آنان در میدان نبرد است.

ابوعبیده اعلام کرد که تک‌تیراندازان القسام، نیروهای دشمن را که در خانه‌ها پنهان شده‌اند یا هرکسی که جرأت کند سر خود را از خودروی زرهی که در آن پنهان شده خارج کند، هدف قرار می‌دهند.

وی تأکید کرد، دشمن اگر گمان کند با کشتار مردم غزه و ارتکاب جنایات وحشیانه در حق آنان و بکارگیری شیوه‌های ناجوانمردانه می‌تواند ما را تضعیف کند، کاملا به اشتباه رفته و احمق و نادان است. دشمن بداند که جام خشم و غضب خود را بر سر آن خالی می‌کنیم.

تقسیم تاریخ به قبل و بعد از طوفان الاقصی | دست خدا از آستین مقاومت بیرون آمد | رژیم صهیونیستی همان شجره خبیثه است

وی در پایان گفت که آنچه منتشر کرده‌ایم و یا در ساعات آینده منتشر خواهیم کرد، انهدام مواضع نیروهای دشمن و سوار شدن بر خودروهای آن را مستند خواهد کرد.

منبع: همشـهری آنلاین

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۶۰ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

اعلام جرم دادستانی علیه پپسی

اعلام جرم دادستانی علیه پپسی

وفور قوطی‌ها و بسته‌های متعلق به برند پپسی در محیط‌زیست نیویورک و اطراف آن، چنان مشکل‌ساز شده که دادستان نیویورک، از این شرکت بزرگ آمریکایی به‌خاطر آلوده‌کردن محیط‌زیست و به خطر انداختن سلامت عمومی مردم، به دادگاه شکایت برده است.