عکس‌هایی از منزل اقبال واحدی در فضای مجازی منتشر شده است این عکس‌های نشان می‌دهد که منزل شخصی اقبال واحدی مجری پیشکسوت صداوسیما و برنامه صبح به خیر ایران بسیار بزرگ و شیک است.

jXBBrH4iWNUj

اقبال واحدی ابتدا خونه حدودا ۷۰ساله در محدوده اختیاریه که در ۲۱سال پیش بصورت مخروبه بوده را از صاحب اولیه‌ش خریداری کردند و سپس به دلخواه خودشان آن را بازسازی کرده و به این شکل زیبا و چشم نواز درآورده اند.

نقش صبح به خیر ایران در شهرت واحدی

سید محمد علی اقبال واحدی مجری برنامه‌های تلویزیونی شبکه یک سیما، از روزهای اجرا و برنامه‌های متنوع سیما گفت.یکی از کارهای ماندگار و خاص «صبح بخیر ایران» و گزارش‌های همسفر است که آن را با سفر به مناطق مختلف ایران و ضبط گزارش‌ها به صورت تولیدی آغاز کردیم.

بیوگرافی لی مین هو (Lee Min-Ho)| بازیگر مرد کره ای

تا اینکه برای پخش گزارش کسوف (خورشید گرفتگی) در بیرجند، صدا و سیما به ما ماهواره داد و گزارش «همسفر» را به مدت ۳ تا ۴ ساعت به صورت زنده برای اولین بار به روی آنتن بردیم. پس از آن طبق نظر مدیران سازمان، پخش زنده برنامه «همسفر» به صورت زنده از شهرهای مختلف ایران ادامه پیدا کرد.او درباره سفر به شهرهای مختلف و غیبت در خانواده برای همسر و فرزندانش گفت:

برای خانواده‌ام خیلی سخت است؛ ولی همسرم همیشه می‌گوید ما به نفع مردم عقب‌نشینی کردیم. خوشبختانه همسرم از همان ابتدا همراهم بوده و کاملاً مدیریت خانه را بر عهده دارد حتی آن زمانی که من اجرا داشتم، نوار خام ویدئویی تهیه و برنامه‌های من را ضبط می‌کرد.

عکسی عجیب از مازیار لرستانی و پزشکی که عمل تغییر جنسیتش را انجام داد

بیوگرافی اقبال واحدی

اسکیمو: اقبال واحدی متولد ۲۸ فروردین ۱۳۳۵ در کرمانشاه، مجری است. فارغ التحصیل رشته کارگردانی با گرایش جامع فیلمسازی از وزارت ارشاد و دیپلمه هنرستان برق است با اجرا در تلویزیون به شهرت رسید و حالا دو فرزند نیز دارد.

پدر، برادر و عمویش از مبارزان علیه رژیم پهلوی بودند که در سال ۱۳۳۴ دستگیر و در زندان بودند دی ماه همان سال عمویش همراه نواب صفوی به اعدام محکوم و شهید شد. اما برادر و پدرش همزمان با تولد اقبال آزاد شدند، به همین دلیل او در میان خانواده به اقبال معروف شد اما نام شناسنامه اش سید محمد علی است.

تغییر ظاهر شدید مجری صدا و سیما جنجالی شد؛ فاطمه کیاپاشا کیست؟

منبع:رکنا