خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / شرکت ملی پست مجری طرح چاپ و توزیع شناسنامه‌ می‌شود
شرکت ملی پست مجریچاپ و توزیع شناسنامه‌ ها می‌شود

شرکت ملی پست مجری طرح چاپ و توزیع شناسنامه‌ می‌شود

۷۹ / ۱۰۰

  صبح امروز طی مراسمی قرارداد چاپ و توزیع سراسری شناسنامه‌ ها بین پست و ثبت احوال منعقد شد.

بنابراین گزارش این قرارداد توسط محمد احمدی- معاون فنی و بازرگانی شرکت ملی پست- و  سید علی نصرالله -معاون برنامه ریزی، توسعه منابع و مدیریت سازمان ثبت احوال کشور- امضا و  وارد فاز اجرایی و عملیاتی شد.

به گزارشاسکیمو، در فاز نخست این همکاری مشترک، پس از ثبت نام متقاضیان در درگاه‌های اعلامی سازمان ثبت احوال، شناسنامه جدید هموطنان در ادارات کل پست استان‌ها چاپ، پاکت گذاری و توسط موزعین شرکت ملی پست، درب نشانی تحویل هموطنان عزیز خواهد شد.

صحبت های جنجالی مهرداد ویس کرمی نماینده خرم آباد

طبق اعلام شرکت ملی پست، موضوعاتی چون اضافه شدن شناسنامه‌های جدید الصدور نوزادان به این طرح، تجمیع چاپ، پاکت گذاری و شخصی‌سازی به صورت منطقه‌ای و سراسری، در فازهای بعدی محقق خواهد شد. با عقد قرارداد همکاری پست و ثبت احوال، ضمن بهبود فرایند صدور و تحویل شناسنامه‌ها، تسریع در فرآیندهای عملیاتی و حذف مراجعات متعدد موجب ارتقای رضایت هموطنان خواهد شد.

منبع:ایسنا

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۷۹ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

روز بدون کیف و کتاب

روز بدون کیف و کتاب در مدرسه | توجه به مقتضیات دخترانه در کتب درسی ؛ دیگر توضیح نمی‌دهم!

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه تصویب روز بی‌کیف و کتاب در شورای عالی آموزش و پرورش در حال نهایی شدن است، گفت: آتش به اختیار به مدیران مدارس گفتم یک روز در هفته و حداکثر ۲ هفته یک بار خودشان این روز را برگزار کنند.