خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / ساماندهی آسیب‌های اجتماعی در تهران مدل‌سازی می‌شود
ساماندهی آسیب‌های اجتماعی در تهران مدل‌سازی می‌شود

ساماندهی آسیب‌های اجتماعی در تهران مدل‌سازی می‌شود

۷۷ / ۱۰۰

نایب رییس شورای شهر تهران:

پرویز سروری درباره اینکه انتخاب شهردار به عنوان نماینده ویژه رئیس‌جمهور اتفاقی است که کمتر در مدیریت شهری شاهد آن بوده‌ایم، اظهار کرد: کمتر این اتفاق افتاده که شهردار ظرفیت دولت را برای انجام مأموریت‌های شهری در استخدام بگیرد و این نگاه جامع رئیس‌جمهور به آسیب‌های اجتماعی و اهتمام جدی برای هم‌افزایی ملی در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی را نشان می‌دهد.

اخرین پیامک وحیده محمدی فر که به دست دخترش مونا نرسید

نگاه ویژه رئیس‌جمهور به رفع معضلات اجتماعی

وی ضمن قدردانی از رئیس جمهور برای انتخاب شهردار تهران به عنوان نماینده ویژه در آسیب‌های اجتماعی، خاطرنشان کرد: ظرفیت بزرگ دولت برای رفع این آسیب‌ها به کار گرفته شده و از سویی دیگر دست شهردار برای تصمیم‌گیری در این حوزه نسبت به گذشته بازتر شده است.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه شهردار تهران علاوه بر عضویت در هیئت دولت به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور امور را پیگیری خواهد کرد، یادآور شد: با این حکم، دیگر نیازی نیست شهردار برای هر موضوعی از طریق سیستم اداری ارتباط برقرار کند.

حکم قصاص قاتل سرباز وظیفه "شهید عبدالجبار مختوم‌نژاد" اجرا شد

وی تأکید کرد: عملاً می‌توان گفت که ظرفیت هیئت دولت به صورت روان در اختیار مدیریت شهری و کشور گذاشته شده است؛ چراکه رئیس جمهور در تلاش است ساماندهی آسیب‌های اجتماعی تهران را در کشور مدل‌سازی کند.

به گزارشاسکیمو، سروری با اشاره به تجربه شهرداری تهران در بحث آسیب‌های اجتماعی و اقدامات مؤثر مدیریت شهری در این زمینه، تصریح کرد: اقدام مشترک بین شهرداری و دولت و ظرفیت بزرگی که تهران امروز به آن مزین شده نوید و چشم انداز خوبی را نشان می‌دهد و امیدواریم شهردار تهران حداکثر استفاده را از این نمایندگی داشته باشد

چرا مجسمه سعدی را روی پایه ۴ متری‌ نصب کردند؟

منبع:ایسنا

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟
۷۷ / ۱۰۰

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

ماجرای جنجالی قطع درختان کاخ سعدآباد و واکنش مدیریت آن

ماجرای جنجالی قطع درختان کاخ سعدآباد و واکنش مدیریت آن

پس از انتشار اخبار و تصاویری مبنی بر قطع تعدادی از درختان کاخ سعدآباد که واکنش های زیادی را برانگیخت، این مجموعه با انتشار اطلاعیه ای توضیحاتی در این خصوص ارائه کرده است.