تصویری از جان سینا و همسر ایرانی‌اش شهرزاد شریعت‌زاده در فرش قرمز افتتاحیه فیلم Fast X (قسمت دهم از فرنچایز «سریع و خشمگین») در رم را مشاهده کنید.

جان سینا، کشتی‌گیر محبوب در بین طرفداران کشتی کج است. علاوه بر شرکت در مسابقات کشتی کج، او یک بازیگر حرفه‌ای نیز می‌باشد. تازه‌ترین خبر او ازدواج با دختری ایرانی مقیم کانادا به نام شهرزاد شریعت زاده است. این اتفاق در میان هواداران ایرانی او، بیشتر از همیشه بر سر زبان‌ها افتاده است.

آزیتا ارباب دختر جمیله رقصنده همسر کیست ؟! + عکس

شهرزاد شریعت‌زاده کیست؟

شهرزاد شریعت زاده، مهندس ساختمان و یک ایرانی الأصل کانادایی است. او در سال ۱۹۸۹ در شهر ونکوور کانادا از پدر و مادر ایرانی متولد شده است و هم‌اکنون ۳۱ سال دارد. نحوه آشنایی جان سینا و شهرزاد شریعت به سال ۲۰۱۹ برمی‌گردد. در آن سال، سینا با سارا شریعت آشنا شده بود و به دلیل شناخته شدن این دو نفر در محافل عمومی و خصوصی، رابطه آن‌ها بر سر زبان‌ها افتاد و سر تیتر اخبار قرار گرفت. با این حال، آن‌ها سعی در مخفی کردن رابطه‌شان داشتند.

ازدواج جان سینا با شهرزاد شریعت زاده

در نهایت، در یک مراسم فرش قرمز، جان سینا همسر ایرانی‌اش را به جامعه معرفی کرد و اعلام کرد که از شهرزاد شریعت که یک ایرانی الأصل است، ازدواج کرده است.

فرار اشکان خطیبی از ایران ! / برای همیشه با آناهیتا درگاهی به اسپانیا رفت ! + عکس و سند

در تابستان ۲۰۱۹،  سینا با نیکی بلا قطع رابطه کرد. در یک مصاحبه، او گفت: “من جایگاه خودم را می‌دانم و این بسیار مهم است.” در کل، جان سینا یک کشتی‌گیر و بازیگر حرفه‌ای و همچنین همسری فوق‌العاده با شهرزاد شریعت زاده است.

جان سینا و همسرش

جان سینا و همسرش

منبع:رکنا