تصاویر و ویدیوهایی ساعاتی پیش با عنوان مراسم عقد و حضور محمدرضا گلزار در کنار همسرش منتشر شده است. فن پیج های محمدرضا گلزار که تعداد بالایی نیز دارند با انتشار پست هایی در صفحات خود ازدواج هنرمند محبوب خود را تبریک گفتند. همچنین محمدرضا گلزار نیز در صفحه خود یک استوری با کت شلوار و لباس مجلسی منتشر کرد. وی پیش از این با انتشار یک استوری، به نوعی ازدواج خود را تایید کرد.

چندی پیش پیجی با همان نام آیسان آقاخانی در فضای مجازی وایرال شد که عکس پروفایلش عکسی با محمدرضا گلزار است و حتی داخل پیجش اکانت اینستاگرام او را گذاشته است. ضمن اینکه محضری که این زوج در آن عقد کرده اند محضری است که قبلا افراد معروف دیگری همچون علی دایی و … برای مراسم هایشان در آنجا حضور داشته اند و حتی از این محضر در سریال هایی همچون دل و… هم  به عنوان لوکیشن استفاده شده است.

فاطمه شکری بازیگر زن ایرانی: من ثروتمندترین بازیگر جهانم

بیوگرافی آیسان آقاخانی

آیسان آقاخانی متولد سال ۱۳۷۶ در شهر زنجان معرفی شده است.آیسان آقاخانی  در زمینه مدلینگ فعالیت دارد و دختر یکی از تاجران سرشناس میباشد درباره نحوه آشنای آنها گفته می‌شود که محمدرضا گلزار به عنوان مدل برای شرکت پدر این دختر فعالیت کرده که در نهایت سرآغاز آشنایی آنها بوده است و این خانم از طرفداران محمدرضا گلزار نیز محسوب می شود. و اختلاف سنی زیاید با محمدرضا گلزار دارد.

بیوگرافی محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزار متولد سال ۱۳۵۶ در تهران است اما اصلیتی آذربایجانی دارد.

او فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی است.

احضار شقایق دهقان به دادسرا به دلیل هنجارشکنی | الناز شاکردوست هم احضار شد

گلزار فعالیت خود در حوزه ی موسیقی را در سال ۷۷ به عنوان نوازنده ی گیتار با گروه آریان آغاز کرد.

در سال ۷۹ با بازی در فیلم سینمایی سام و نرگس به کارگردانی ایرج قادری پا به عرصه ی بازیگری گذاشت و از آن زمان در فیلم های سینمایی زیادی حضور داشته است. او فعالیت در شبکه نمایش خانگی را هم با بازی در چند سریال تجربه کرده است.

گلزار سابقه ی مجری گری در دو مسابقه ی اطلاعات عمومی را هم دارد، مسابقه ی «برنده باش» که سال ۹۷ از شبکه سه سیما پخش شد و مسابقه «هفت خوان» در سال ۱۴۰۰ که از تولیدات شبکه نمایش خانگی بود.

او در کنار بازیگری و مجری گری، مدلینگ و خوانندگی را هم تجربه کرده و از سال ۹۲ تاکنون چندین تک آهنگ منتشر کرده است.

عکس متفاوت از الهام چرخنده در عید !

در ادامه تصویر دیگری از این زوج که در صدر خبرها هستند را ببینید.

آیسان آقاخانی/ محمدرضا گلزار

آیسان آقاخانی/ محمدرضا گلزار

آیسان آقاخانی/ محمدرضا گلزار

آیسان آقاخانی/ محمدرضا گلزار

منبع:رکنا