به گزارش اسکیمو،صبا راد مجری قدیمی برنامه به خانه برمی گردیم بعد ازدواج با مانی رهنما از تلویزیون و کار اجرا خداحافظی کرد و چهره اش به کلی دگرگون شد.

صبا راد

بیوگرافی صبا راد

صبا راد (فاطمه راد) متولد ۳۰ آبان ۱۳۵۸ شهر تهران می باشد که با اصرار یکی از دوستانش برای, تست گویندگی اقدام کرده است و از سال ۷۵ با گویندگی برنامه ” ورزش، نشاط، تندرستی” فعالیت خود را در رادیو آغاز نموده است.

دعوای عمو پورنگ و ساسی مانکن بر سر آهنگ جدید خواننده جنجالی

او به عنوان نویسنده و گوینده برتر ( استان گیلان ) در جشنواره تولیدات مراکز استان ها انتخاب شده است.

صبا راد از سال ۸۸ وارد تلویزیون گردید. او علاوه بر مجری گری برنامه به خانه برمی گردیم، در سال ۹۲ تهیه کنندگی برنامه ای صد قسمتی در شبکه پنج را نیز بر عهده گرفته است.

او در آذرماه ۱۳۹۲ با مرتضی علی آبادی ازدواج نموده است که خبر ازدواج این دو در فروردین ماه سال ۹۴ رسانه ای گردید. مرتضی علی آبادی در فروردین ماه سال ۱۳۹۵ اعلام کرد

صبا راد صبا راد و همسر اولش مرتضی علی آبادی

که حدود شش ماه است که از صبا راد جدا شده است و هیچ نسبتی با وی ندارد.

بوسه دردسرساز رئیس فدراسیون اسپانیا به جنی هرموسو

او در این مورد گفته است: قطعا کسی که تصمیم می گیرد با فرد شناخته شده ای ازدواج کند, می داند که این مسیر سختی های خاص خودش را دارد.

مرتضی علی آبادی به عنوان بازیگر در مجموعه تلویزیونی شمعدونی به کارگردانی سروش صحت برای اولین بار, به ایفای نقش پرداخت و بعد از آن در چندین سریال دیگر بازی نموده است.

شغل همسر اول صبا راد

او همچنین مدیر باشگاه تنیس استقلال و مدیر تیم فوتبال ستارگان سینما و موسیقی ایران است.

همسر دوم صبا راد :

وی که در یکسال اخیر کمتر مجری گری کرده بود در صفحه اینستاگرامش عکسهایی را با مانی رهنما , خواننده پاپ کشورمان منتشر میکرد و در این عکسها تنها به همکاری هایی در زمینه موسیقی با آقای مانی رهنما اشاره میکرد

صبا راد ازدواج صبا راد با مانی رهنما

که این عکسها باعث بوجود آمدن شایعه این دو هنرمند شده بود که این دفعه این شایعه به واقعیت پیوست و بعد از مدت زمان کوتاهی این دو ازدواج خودشان را عمومی کردند.

عکس جذاب مادر بهاره رهنما / از دخترش لاکچری تر است!
منبع:رکنا