ایلایدا آک دوغان و رهام کبیر رابطه آرام و به دور از حاشیه ای دارند. طبق گفته ایلایدا آک دوغان این دو در ابتدا از طریق فضای مجازی باهم آشنا شدند. اما کم کم رابطه این دو جلوتر رفته و خانواده ها هم با یکدیگر آشنا شدند. رهام کبیر نزدیک به دوسال است که ساکن استانبول شده است. اما این زوج به طور مرتب برای دیدن خانواده رهام کبیر به ایران سفر می‌کنند.

ایلایدا آکدوغان در ایران

به گزارش اسکیمو،این زوج محبوب از به اشتراک گذاری لحظه های خوبشان در فضای مجازی غافل نمی‌شوند. امروز ایلایدا آک دوغان و رهام کبیر چهارمین سالگرد آشنایی خود را جشن گرفتند.

رهام کبیر و ایلایدا آک دوغان

ایلایدا آک دوغان با به اشتراک گذاری عکس هایشان نوشت: «به من می‌گفتند که احساساتت گذرا بوده و میمیره! اما من اینجام! هیجان زده برای گذراندن روزی جدید با تو! ۴ سال در کنار هم… امروز ، فردا و همیشه دوست دارم عزیزم.»

رهام کبیر و ایلایدا آک دوغان

رهام کبیر نیز با به اشتراک گذاری عکسشان نوشت: «۴ سال شد که در روزهای خوب و بد کنارم بودی. به امید سالی دیگر در کنار هم.»

بیوگرافی ایلایدا آکدوغان

ایلایدا آکدوغان متولد ۲۱ام جولای سال ۱۹۹۸ در شهر استانبول – ترکیه است. او حرفه بازیگری را در سال ۲۰۰۴ و به گزارش پرشین وی در سن شش سالگی با حضور در نقش شخصیتی به نام سدا در یک برنامه ویژه کودکان به نام “بهترین دوست من” (En İyi Arkadaşım) شروع کرد.

تصاویر همسر اول علی دایی در لندن / همسر اول زیبا تر از همسر دوم !

این بازیگر در سال ۲۰۱۵ با فیلم سینمایی “اسب وحشی” (Mustang) برای اولین بار در ۱۶ سالگی در پرده سینماها ظاهر شد و اولین تجربه بازیگری در سینما را کسب کرد. علاوه بر بازیگری در سینما و تلویزیون، ایلایدا یک کانال یوتوب دارد و خودش در طی مصاحبه ای گفته بود در زمانی که برای فیلمبرداری فیلم “اسب وحشی” به سفر رفته بود، کانال خود را راه اندازی کرد و علاقه زیادی به ارتباط با مردم در هر کجای دنیا دارد.

منبع:وقت صبح

زیباترین زن روی زمین درگذشت