مریم مومن متولد ۶ مرداد ۱۳۷۷ در اردبیل، بازیگر سینما و تلویزیون است.فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری می باشد که اولین بار در پنج سالگی جلوی دوربین رفت تا اینکه با تئاتر ادامه داد.مریم مومن (Maryam Momen) بعنوان تنها فرزند خانواده در شهر «مشگین شهر» اردبیل در محله قروه درویش به دنیا آمد و می گوید با افتخار تورک زبان هستم.در ادامه تصویری از او میبینید.

به گزارش اسکیمو،یک تصویر جدید از چهره بدون آرایش مریم مومن، بازیگر سینما و تلویزیون منتشر شده است. این بازیگر ۲۵ ساله در حال حاضر مجرد است.

آخرین خبر از وضعیت محمد فیلی در بیمارستان | فعلا مرخص نمی‌شود

مریم مومن

بیوگرافی مریم مومن

مریم مومن یک بازیگر جوان و خوش‌تیپ سینما و تلویزیون ایران است که در سال ۱۳۷۷ در شهر مشگین و در خانواده‌ای هنرمند به دنیا آمد. او در حال حاضر دانشجوی رشته بازیگری است و با نقش‌های موفق خود در سریال‌های تلویزیونی، توانسته است محبوبیت زیادی در میان مخاطبان پیدا کند. به علاوه، با فعالیت‌های اجتماعی خود که به جمع‌آوری کمک‌های مالی برای کودکان بی‌سرپرست می‌پردازد، مریم مومن یکی از جوانان فعال و کارآمد در حوزه اجتماعی است.

او در نخستین تجربه بازیگری خود، در نقش محوری سریال بانوی عمارت به خوبی عمل کرد و از تجربه بازیگران باسابقه در این عرصه بهره برد. با بازی در این سریال، مریم مومن مورد توجه قرار گرفت و پیش از او، بازیگرانی همچون ریحانه پارسا در سریال پدر درخشیدند و سپس بازیگران دیگری مانند سانیا سالاری و سامان صفاری در سریال دلدادگان به توجه مخاطبان دست یافتند.

تغییر جنسیت نجم الدین شریعتی؟

مریم مومن
مریم مومن