گلشیفته فراهانی بازیگر جنجالی کشورمان که چندی پیش خبر ازدواجش با مجری صدای امریکا رسانه ای شده بود چند وقتی است که شایعاتی پیرامون بارداری او پخش شده است . چند وقتی است در فضای مجازی شایعات زیادییرامون باردار شدن گلشیفته فراهانی به گوش می رسد .

به گزارش اسکیمو، پیج های مختلف شایعه باردار بودن او را به شکل گسترده ای منتشر کرده اند و با انتشار ویدیوی زیر اظهار داشتند که او حامله است

گلشیفته فراهانی

این بازیگر ۳۹ ساله دختر بهزاد فراهانی و خواهر شقایق فراهانی می باشد. گلشیفته فراهانی فعالیت حرفه ای خود را با فیلم درخت گلابی شروع کرده است. گلشیفته فراهانی در سال ۱۳۸۷ برای بازی در فیلم یک مشت دروغ ممنوع الخروج شد. گلشیفته فراهانی بعد از مهاجرت خود از ایران در فیلم های زیادی هنرنمایی کرده است. تصویری عجیب از گلشیفته فراهانی و همکارانش وایرال شده است.

بیوگرافی گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی متولد ۱۹ تیر ۱۳۶۲ در تهران بازیگر مطرح و سرشناس ایرانی می باشد که بعد از به وجود آمدن مشکلات بازیگری در ایران به علت بازی در فیلمی هالیوودی از ایران مهاجرت کرده و به بازیگری در اروپا ادامه داد.

بلاخره از چهره پسر “ساسی مانکن” رونمایی شد/ عکس

گلشیفته فراهانیwAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw==

زندگی شخصی گلشیفته فراهانی

خانواده و نام اصلی (رهاورد)

پدر گلشیفته فراهانی بهزاد فراهانی و مادرش فهیمه رحیمی نیا می باشند که هر دو از بازیگران سرشناس ایرانی هستند. شقایق فراهانی خواهر بزرگتر او در حرفه بازیگری  فعال بوده و برادرش آذررخش موسیقی دان و نقاش می باشد. در زمان تولد او مادر و پدرش نام گلشیفته را برای او انتخاب کردند که ثبت احوال اجازه این نام نداد و اسم رهاورد برای او در شناسنامه ثبت شد.

گلشیفته فراهانیwAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw==

ازدواج گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی در سال ۱۳۸۲ با فردی به نام امین محمد مهدوی که از عوامل فیلم  بابا عزیز و مترجم بود آشنا شد و ازدواج کردند. طول عمر این زندگی مشترک ۹ سال بود و در سال ۱۳۹۱ از یکدیگر جدا شدند. ازدواج دوم گلشیفته فراهانی در سال ۱۳۹۳ با فردی به نام کریستوس دورجه واکر که روانشناسی ایتالیایی می باشد ازدواج کرد که در ادامه این ازدواج هم در سال ۱۳۹۶ به جدایی ختم شد.

جدایی کلی کلارکسون خواننده

علایق و سلایق شخصی گلشیفته فراهانی

جانی دپ هنرپیشه محبوب او در میان اروپاییان است که در دزدان دریایی کارائیب افتخار بازی با او را کسب کرد. در میان ایرانی ها بارها اعلام کرده طرفدار رضا کیانیان می باشد. او از زندگی در فرانسه احساس رضایت و خرسندی دارد و اوج گیری خود در حرفه بازیگری را مدیون مهاجرتش می داند.

گلشیفته فراهانیwAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw==

آغاز فعالیت هنری گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی فعالیت هنری خود از سال ۱۳۷۶ با فیلم درخت گلابی آغاز کرد و با بازی در این فیلم چنان درخشید که سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول جشنواره فیلم فجر را دریافت کرد.

زامبی شدن همسر شاهرخ استخری / این خانم از خود چی ساخت !

مشکلات حرفه ای در ایران

در سال ۱۳۸۷ خبری براساس ممنوع الخروج شدن گلشیفته فراهانی به علت ایفای نقش او در فیلمی هالیوودی به نام یک مشت دروغ اعلام شد. او در تیزر فیلم یک مشت دروغ بدون حجاب در کنار لئوناردو دی کاپریو بوده که برای او دردسر شد، البته بعد از این اتفاقات کارگردان این فیلم تمامی تلاش خود را کرد تا فیلم نامه را براساس شرایط ایران تغییر دهد.

منبع : فانیگما