فریماه فرجامی در سال ۱۳۳۰ در تهران به دنیا آمد. او دانش‌آموختهٔ دانشکدهٔ هنرهای دراماتیک است.در سال ۱۳۵۶ از این دانشگاه لیسانس کارشناسی دراماتیک دریافت کرد. در همان سال در مرکز مطالعات و هماهنگی فرهنگی «شورای عالی فرهتگ و هنر» و فصلنامه «فرهنگ و زندگی» به عنوان ویراستار، محقق و پژوهشگر مشغول به کار شد. از سال ۱۳۵۵ با گویندگی نمایش‌های رادیویی و بازی در نمایش تلویزیونی «آدمک مومی» فعالیت هنری خود را آغاز کرد. در سال ۱۳۵۹ با فیلم «گفت هر سه نفرشان» به کارگردانی «غلامعلی عرفان» وارد عرصهٔ سینما شد.

حلقه مرموز رونالدو به شایعات جدایی اش پایان داد

به گزارشاسکیمو،عکسی جالب و دیده نشده از چهره فریماه فرجامی در جوانی اش با ظاهری بسیار متفاوت و چهره ای بسیار جذاب باعث تعجب همه شد.

فریماه فرجامی

بیوگرافی فریماه فرجامی

فریماه فرجامی بازیگر ایرانی در ۱۸ اردیبهشت ۱۳۳۱ در تهران به دنیا آمده و دانش آموختهٔ دانشکدهٔ هنرهای دراماتیک است. در سال ۱۳۵۶ از این دانشگاه لیسانس کارشناسی دراماتیک دریافت کرد.

فریماه فرجامی عکس فریماه فرجامی زیباترین خانم بازیگر بعد انقلاب+ بیوگرافی

ویراستاری فریماه فرجامی

بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه در همان سال در مرکز مطالعات و هماهنگی فرهنگی «شورای عالی فرهنگ و هنر» و فصلنامه فرهنگ و زندگی به عنوان ویراستار، محقق و پژوهشگر مشغول به کار شد.

شروع فعالیت فریماه فرجامی

فریماه فرجامی فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۵۵ با گویندگی نمایش های رادیویی تجربه کرد. بازی در نمایش تلویزیونی آدمک مومی را از همان سال آغاز کرد .

فریماه فرجامی

فریماه فرجامی در سینما

فریماه فرجامی در سال ۱۳۵۹ با فیلم گفت هر سه نفرشان به کارگردانی غلامعلی عرفان وارد عرصهٔ سینما شد. او موفق به دریافت سیمرغ بلورین نقش اول زن برای فیلم پرده آخر از نهمین جشنوارهٔ فیلم فجر شد.

عکس برهنه نمایی همسر برزو ارجمند کنار استخر در امریکا !

فریماه فرجامی در تلویزیون

خانم فرجانی در سال ۱۳۶۷ با سریال بخش چهار جراحی نیز وارد قاب تلویزیون شد اما شهرت زیاد او بخاطر بازی در فیلم نرگس رخشان بنی اعتماد در سال ۱۳۷۰ است.

فریماه فرجامی

بیماری فریماه فرجامی

فریماه فرجامی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان مدتها پیش به علت بیماری از دنیای بازیگری فاصله گرفت و این روزها از تنهایی دلخور است و از اینکه از یادها رفته است بسیار دلگیر است . می گوید: از لحاظ جسمی نسبت به گذشته بسیار بهتر شده ام و آمادگی پذیرش هر نقش و شخصیتی با هر سختی که باشد را دارم.

تیپ و حرکت عجیب و جدید همسر سپهر حیدری!

علت کم رنگ بودن فریماه فرجامی

تنها دلیل کم کاری من مشکل جسمی نبود. اتفاقاً طی این سالها پیشنهادات زیادی به من شده اما هیچکدام از آنها مرا جذب نکرده اند. من هر بازیگری نیستم که بخواهم در هر فیلمی بازی کنم. فیلمنامه برای من بسیار مهم است و دوست دارم در کاری بازی کنم که در شان و شخصیت بازیگری با کارنامه من باشد.

ازدواج فریماه فرجامی

فریماه فرجامی سالها پیش ازدواج کرده ولی اطلاعات زیادی از زندگی ایشان در دسترس نیست

منبع:فانیگما