به گزارش اسکیمو، صبا راد متولد ۳۰ آبان ۱۳۵۹ است. فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته روانشناسی بالینی است که در ۱۸ سالگی در فیزیوتراپی کشف استعداد شد و کار خود را با رادیو آغاز کرد. صبا راد تصویر زیر را در اینستاگرام خود منتشر کرده است.

بیوگرافی صبا راد:

فاطمه راد با نام هنری صبا راد متولد ۳۰ آبان سال ۵۹ در تهران می باشداو دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی می باشد.فاطمه راد گویندگی را در رادیو و از سال ۷۵  آغاز نمود.

بازداشت میترا حجار تایید شد

 

فاطمه راد  گویندگی را از برنامه «ورزش ـ نشاط ـ تندرستی» آغاز کرده و از جمله نویسندگان رادیویی به شمار می آید. طبق گفته فاطمه راد : برخلاف افرادی که به این رشته علاقه داشتند و دوست داشتند که وارد این عرصه شوند، اصلا به این رشته علاقه مند نبود و به اصرار یکی از دوستانش تست گویندگی داده است و هرگز فکر نمی کرد با این کار بتواند با مردم ارتباط برقرار کند.

 

بیوگرافی صبا راد, صبا راد و همسرش

عکس های جدید صبا

 

فاطمه راد در جشنواره تولیدات مراکز استان ها به عنوان گوینده و نویسنده برتر (استان گیلان) انتخاب شده است. اوعلاوه بر مجری گری برنامه سازی نیز کرده است او حدود ۱۰۰ برنامه ساخته و برای شبکه پنج تهیه کنندگی کرده است.

بیتا فرهی کیست؟

 

وضعیت تاهل صبا راد :

ازدواج اول :

او در سال ۱۳۹۲ در سن ۳۲ سالگی با مرتضی علی آبادی (مجری، بازیگر ایرانی و مدیر ورزشی) ازدواج نمود اما زندگی آنها سه سال بیشتر دوام نداشت و در سال ۹۵ از یکدیگر جدا شدند.

 

ازدواج دوم :

او در سال ۹۶ با مانی رهنما (خواننده ایرانی) ازدواج کرد.

او در کنسرت مانی رهنما دکلمه ای خواند و پس از پایان کنسرت با انتشار متنی در اینستاگرامش از کنسرت تعریف کرد و مانی رهنما در پاسخ به او از عشق و دلبستگی گفت و در نهایت مانی رهنما خبر ازدواجش با خانم راد را تایید کرد.

جنجال ساعت رولکس 12 هزار دلاری نتیجه امام خمینی ! + عکس یاسمن اشراقی

خانم راد و مانی رهنما در سال ۱۳۹۹ به کشور ترکیه مهاجرت کردند.

 

بیوگرافی صبا راد, صبا راد و همسرش

 صبا راد و همسرش مانی رهنما

 

صبا راد  لباس فوق منشوری صبا راد در ترکیه

تصاویری دیگر از صبا راد

صبا راد  لباس فوق منشوری صبا راد در ترکیه

صبا راد  لباس فوق منشوری صبا راد در ترکیه

منبع:رکنا