ویدئویی از یکی از کنسرت های گوگوش با حصور مهناز افشار به تازگی در فضای مجازی منتشر شده که در این ویدئو گوگوش از میزان شباهت خود و مهناز افشار متعجب شده است.

سکوت مهناز افشار در برابر این گفته گوگوش در حالی است که خانم بازیگر وقتی در ایران بود بارها عنوان داشت هیچ شباهتی به گوگوش ندارد و به نظر می رسد بودن در خارج از ایران نظرش را عوض کرده است.

گوگوش کیست؟

فائقه آتشین (زادهٔ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۲۹)  که با نام هنری گوگوش شناخته می‌شود، خواننده ایرانی و بازیگر سابق است. او از آغاز فعالیت خود از محبوبیت قابل توجهی برخوردار بوده و اکنون به یک نماد فرهنگی تبدیل شده‌است. از او با عنوان «شاه‌ماهی موسیقی ایران» یاد می‌شود

صدای کلفت و مردونه مازیار لرستانی را بعد از تغییر جنسیت شنیده بودین ؟

به گزارش اسکیمو، گوگوش عمدتاً به‌خاطر تأثیراتش در موسیقی پاپ ایران مشهور است؛ امّا در دهه‌های ۱۳۳۰ تا ۱۳۵۰ خورشیدی در فیلم‌های مختلفی نیز بازی کرده‌است. او در اواسط دههٔ ۱۳۵۰ به اوج شهرت و موفّقیت رسید و برای بازی در بی‌تا (۱۳۵۱) برندهٔ جایزهٔ بهترین بازیگر زن جشنوارهٔ سپاس شد. در طول آن دهه، برخی زنان ایرانی به‌طور گسترده‌ای از گوگوش تقلید می‌کردند. پس از وقوع انقلاب ۱۳۵۷ در اواخر سال ۱۳۵۷، او به ایالات متحده رفت؛ ولی پس از مدّت کوتاهی به ایران بازگشت و تا سال ۱۳۷۹ در تهران ماند. او در طول سال‌های اقامت در ایران پس از انقلاب، به علّت ممنوعیت کار برای خوانندگان زن، دیگر برنامه‌ای اجرا نکرد. پس از ترک ایران در سال ۱۳۷۹، او در همان سال اول ۲۷ کنسرت در کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی برگزار کرد.

منبع: شایانیوز

کشف حجاب صدف عسگری بازیگر در جشنواره کن 2023