عکس جدید آرام جوینده همسر سپهر حیدری که در استوری اینستاگرام او منتشر شده واکنش ها را به حضور او در تخت خواب جلب شده است.

مایا قربانی نوه گوگوش و عکس های عجیب این مدل معروف را ببینید

آرام جوینده

 

بیوگرافی آرام جوینده همسر سپهر حیدری

 آرام جوینده متولد شهریور ماه دهه ۷۰ است.

ازدواج آرام جوینده

آرام جوینده در سال ۹۶ با سپهر حیدری ازدواج کرد ماحصل ازدواجشان دو فزرند به نامهای دیاکو و آروکو است. فرزند بزرگ این زوج ۴ سال دارد و فزرند کوچکشان یکساله است.

فعالیت های آرام جوینده

به گزارش اسکیمو،همسر سپهر حیدری قهرمان تکواندوی کشور است و مدرک c مربیگری دارد. آرام جوینده همسر سپهر حیدری مورد توجه فعالان مد قرار دارد. این چهره که از فعالان فضای مجازی است. برخی اعتقاد دارند آرام جوینده قبل از عمل چهره ای متقفاوت داشت که البته سوابق تصاویر او در فضای مجازی این موضوع را تأئید نمی کند.

وقتی لعیا زنگنه با نیو فیس پر پروتزش همه رو حیرون می کنه

ین چهره که البته کار تبلیغات را نیز در صفحه خود انجام می دهد چندی پیش با گذاشتن یک استوری که در آن کیفش نمایش داده می شد موجب واکنش برخی ها شد. او در حال حاضر صاحب سالن زیبایی و ارایشگری است و به برخی چهره ی جذاب او را در ارتباط با فضای شغلی اش می دانند.

راه اندازی اینستاگرام پسرش دیاکو که فالورهای قابل توجهی دارد نشان میدهد که خانواده حیدری قصد دارند تا حضور فعالی در فضای مجازی داشته باشند. آرام جوینده در حال حاضر ۲۱۸ k  فالوور دارد که در هایلایت استوری هایش خبری از تبلیغات نیست.

پز عجیب شهربانو منصوریان به زندگی لاکچری اش در ترکیه

منبع: ساعدنیوز