خانه / اخبار / اخبارحوادث / خودکشی دسته‌ جمعی و تکان‌دهنده ۵ عضو یک خانواده در مشهد
۵ عضو یک خانواده در مشهد، ۲ روز پس از خودکشی پسر جوانشان، به صورت گروهی اقدام به خودکشی کردند که ۳ نفر از آنها جان باختند و ۲ نفر دیگر با حال وخیم به مرکز درمانی منتقل شدند.

خودکشی دسته‌ جمعی و تکان‌دهنده ۵ عضو یک خانواده در مشهد

 عضو دیگر خانواده نیز ۲ روز قبل خودکشی کرد

به گزارش اسکیمو، صبح روز گذشته قاضی ویژه قتل عمد مشهد با دریافت گزارشی تکان دهنده از مرگ تلخ اعضای یک خانواده در خیابان شهید سلامی، بی‌درنگ عازم منزل مذکور شد و به تحقیق در این باره پرداخت.

بررسی‌های تخصصی و قضایی دکتر صادق صفری بیانگر آن بود که ۲ دختر جوان به همراه مادرشان روی رختخواب‌های پهن شده بر کف پذیرایی جان باخته و دختر و پسر جوان دیگر نیز توسط امدادگران به مرکز درمانی انتقال یافته‌اند.

پسری که دوستش را در وضعیت نامناسبی با خواهرش دیده و او را کشته بود، با وثیقه آزاد شد

در همین حال، واکاوی ماجرا با دست نوشته ای که روی تلویزیون منزل قرار داشت وارد مرحله جدیدی شد به طوری که محتویات دست نوشته مذکور نشان می داد، اعضای خانواده در پی ایجاد مزاحمت‌های ناموسی یک پرایدسوار مرموز در حالی با مصرف تعداد زیادی قرص خودکشی کرده‌اند که ۲ روز قبل از آن نیز پسر جوان خانواده با همین انگیزه خودکشی کرده بود.

خودکشی دسته‌ جمعی و تکان‌دهنده ۵ عضو یک خانواده در مشهد | عضو دیگر خانواده نیز ۲ روز قبل خودکشی کرد

تحقیقات بیشتر با صدور دستور قضایی از سوی قاضی شعبه ۲۰۸ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد (ویژه پرونده های جنایی) برای ریشه یابی این حادثه تلخ و شناسایی مرد مرموز ادامه دارد.

منبع: خراسان

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

جزئیات فوت دانش‌آموز رشتی در مدرسه | واکنش آموزش و پرورش

جزئیات فوت دانش‌آموز رشتی در مدرسه | واکنش آموزش و پرورش

دانش‌آموز پایه چهارم یکی از مدارس غیر دولتی رشت، ساعت ۷:۴۵ صبح امروز در کلاس درس دچار حمله قلبی شد و پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.