خانه / اخبار / اخبار سیاسی / زینب کاظم پور که در سازمان نظام مهندسی کشف حجاب کرد، کیست؟ + فیلم
زینب کاظم پور که در سازمان نظام مهندسی کشف حجاب کرد، کیست؟

زینب کاظم پور که در سازمان نظام مهندسی کشف حجاب کرد، کیست؟ + فیلم

زینب کاظم پور مجازات می شود؟

منابع خبری در توییتر از تشکیل پرونده قضایی برای فرد هتاک به حجاب در سازمان نظام مهندسی خبر دادند و به بررسی ماجرای توهین فردی به نام «زینب کاظم پور» به حجاب پس از آنکه مطلع شد رد صلاحیت شده پرداختند.

بر اساس گزارش رسانه ها، در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر هتک حرمت به حجاب از سوی کاندیدای رد صلاحیت شده در انتخابات مجمع عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، برای فرد مورد اشاره پرونده قضائی تشکیل و تحقیقات در مورد اتفاق مورد اشاره آغاز شده است.

در توضیحات فیلم مورد اشاره، گفته شده این فرد به دلیل بدحجابی رد صلاحیت شده و در ادامه با کشف حجاب و هتک حرمت به آن، سالن را ترک کرده است.

ماجرای مرگ مشکوک علیرضا پهلوی

زینب کاظم پور کیست؟

به گزارش اسکیمو، پس از اینکه حواشی زیادی در چند روز اخیر در مراسم انتخابات نظام مهندسی رخ داد زینب کاظم‌پور روسری خود را پرتاب کرد، به بیوگرافی زینب کاظم پور خواهیم پرداخت.

یک زن مهندس، به اسم زینب کاظم پور، در مراسم انتخابات هیأت رییسه سازمان نظام مهندسی تهران در ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ کشف حجاب کرد و با اعتراض روسری خود را پرتاب کرد و از صحنه خارج شد که در نهایت با بازتاب زیادی از رسانه‌های مختلف ایرانی و خارجی مواجه شد

زینب کاظم پور، یکی از چهره‌هایی است که این روزها در فضای مجازی بازتاب زیادی را برای خودش به همراه داشت. زینب کاظم‌پور، یک مهندس می‌باشد که به دلیل بد حجابی، نتوانسته بود کاندیدای ریاست این مجموعه بشود و روز پنجشنبه، در جریان این اتفاق، بر روی صحنه آمد و با عصبایت روسری خود را پرت کرد.

کلیپ «برای دختر همسایه» افغانستان

او یکی از مهندسین نظام مهندسی بود که پس از حواشی که ایجاد کرد، چندان خبر از او در دسترس نیست.

زینب کاظم‌پور که گفته شده به دلیل نداشتن روسری اجازه کاندیداتوری در هیات رئیسه مجمع به وی داده نشده با برداشتن روسری در سالن محل برگزاری مراسم گفت:

به مجمعی که به خاطر سر نکردن روسری اجازه کاندیدا شدن نمی‌دهد، رسمیت نمی‌دهم.

این چندمین مورد کشف حجاب در هفته‌های اخیر است که در شهرها و اماکن مختلف گزارش می‌شود. کشف حجاب در کتابخانه ملی، چند داروخانه و …نیز در روزهای گذشته رخ داده است. این انتخابات روز چهارشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ در محل برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه نوبت دوم برگزار شد که حاشیه‌های دیگری همچون کتک کاری اعضا را به همراه داشت.

پوشش خانم بثینه شعبان مشاور ارشد بشار اسد در دیدار با امیر عبداللهیان

در ادامه می‌توانید ویدئوی پرتاب روسری توسط زینب کاظم پور را ببینید:

 

 منبع:صفحه اقتصاد

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

توئیت بسیار مهم رهبر انقلاب درباره عمر رژیم صهیونیستی

توئیت بسیار مهم رهبر انقلاب درباره عمر رژیم صهیونیستی

حساب اکس (توییتر) Khamenei.ir امشب پنجشنبه دوم آذر، جمله‌ای از رهبر معظم انقلاب  را به زبان عبری منتشر کرده است