خانه / اخبار / اخبار ورزشي / مهمانی‌ ۴۸ساعته نیمار شهردار پاریس را هم شاکی کرد
مهمانی‌ ۴۸ساعته نیمار شهردار پاریس را هم شاکی کرد

مهمانی‌ ۴۸ساعته نیمار شهردار پاریس را هم شاکی کرد

  لجبازی بازیکن برزیلی با امباپه!

به گزارش اسکیمو،به نقل از مارکا، L’Equipe روز شنبه گزارشی را منتشر کرد و در آن از شکایت همسایگان نیمار در مورد مهمانی‌هایی که این بازیکن برزیلی در خانه خود در بوگیوال در حومه پاریس برگزار می‌کند نوشت؛ جایی که او از زمان انتقال به پاریس در سال ۲۰۱۷ در آنجا زندگی می‌کند. برخی همسایگان او را درک می‌کنند و برخی دیگر اذیت می‌شوند.

آخرین مهمانی ستاره برزیلی به مناسبت تولدش در روز ۱۴ بهمن بود و از ساعت ۱۵ تا نیمه شب ادامه داشت. جشنی که محوطه محل زندگی نیمار را به یک مهمانی موزیکال برزیلی تبدیل کرد و لوک واتل، شهردار پاریس را عصبانی کرد.

او درباره نیمار به Le Parisien گفت: «او فردی غیر قابل احترام است. یک بار در یکی از پارتی‌هایش یک ارکستر و یک سیستم صوتی مجهز با مهمان‌های خیلی زیاد آورده بود و من که آن طرف خیابان زندگی می‌کنم، پنجره‌های خانه‌ام می‌لرزید.» برخی از همسایگان نیمار هم با شهردار موافقند.

دختر اروپایی؛ هوادار سفت و سخت مهدی طارمی

یک زن بازنشسته ساکن آن منطقه می‌گوید: «ما در ۶۰۰ متری خانه نیمار زندگی می‌کنیم و همه چیز را می‌شنویم. این شخص هیچ احترامی برای کسی قائل نیست. نیمار بودن او کارهای او را توجیه نمی‌کند. برخی از مهمانی‌هایش ۴۸ ساعت طول می‌کشد.»

از سوی دیگر، برخی از همسایگان نظر متفاوتی دارند و درک می‌کنند که یک جوان گهگاهی می‌خواهد خوش بگذراند. یکی از همسایه‌ها می‌گوید: «ما سرو صدای دختران و غرش موتورها را می‌شنویم، اما قابل قبول است. حداکثر ماهی یک بار این اتفاق می‌افتد و به‌ندرت مرا آزار می‌دهند.» یکی دیگر می‌گوید: «مردم شکایت می‌کنند اما او فقط سالی سه بار آنجاست. در سن او طبیعی است که از وقتش و با پولش لذت ببرد. تعجب نمی‌کنم که مهمانی‌های او اینقدر بزرگ باشد. اما از آنجا که نام او نیمار است، همه درباره‌اش صحبت می‌کنند.»

ولادیمیر آلکنو رقیب جدی برای سعید معروف | من سرمربی ایران می‌شوم

شهردار واتل اما پا را فراتر گذاشته و او را با رونالدینیو مقایسه می‌کند: «زمانی که رونالدینیو اینجا زندگی می‌کرد، او هر آخر هفته برای تماشای بازی جوانان می‌آمد و بسیار آنها را خوشحال می‌کرد. اما ما در پنج سال گذشته، نیمار را یک بار هم ندیده‌ایم، او مثل یک روح است.»

 

در جوابِ امباپه؟

به‌تازگی نیمار نیز با انتشار عکسی توسط یکی از دوستانش که در آن در مک‌دونالد دیده می‌شود، خبرساز شده است. این تصویر بازتاب‌هایی داشت زیرا فقط چند روز قبل، درست پس از بازی با بایرن مونیخ، کیلیان امباپه به اهمیت مراقبت از خود قبل از بازی برگشت اشاره کرد.

این بازیکن فرانسوی خاطرنشان کرد: «این مهم است که ما از سلامتی خوبی برخوردار باشیم. اینکه همه خوب غذا بخورند و خوب بخوابند برای رسیدن به موفقیت کلیدی است.» بعد از حرف‌های امباپه، نیمار به یک رستوران فست‌فود رفت. حرکتی که برخی آن را به چالش کشیدن هم‌تیمی او تعبیر کرده‌اند. علاوه بر این، نیمار در یک تورنمنت پوکر نیز شرکت کرد.

قهرمان شطرنج زنان مرد از آب درآمد! | این مرد زن نما چطور لو رفت؟

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

ماجرای رژ قرمز روی صورت سردار آزمون چه بود؟ + تصاویر

ماجرای رژ قرمز روی صورت سردار آزمون چه بود؟ + تصاویر

سردار آزمون مهاجم ایرانی باشگاه رم، شب گذشته ۲۷ دقیقه‌ای فرصت به دست آورد تا در جدال تیمش مقابل اودینزه به میدان برود. او اگرچه گلی در این بازی نزد، ولی روی روند مسابقه و کسب پیروزی رمی‌ها اثرگذار بود.