خانه / اخبار / اخبار سیاسی / چرا بی‌ بی‌ سی فارسی رفتار معلم قائمشهری را تشویق می‌کند؟
D8A8DB8CD988DAAFD8B1D8A7D981DB8C 1

چرا بی‌ بی‌ سی فارسی رفتار معلم قائمشهری را تشویق می‌کند؟

چرا بی‌بی‌سی فارسی رفتار معلم قائمشهری را تشویق می‌کند؟ اگر در انگلیس اتفاق می‌افتاد منشور بی‌بی‌سی انگلیسی در مورد آن چه می‌گفت؟ پاسخ به این سوالات را در این ویدئو ببینید.

 

 

صدف صفرزاده معلم قائمشهری است که در یک دبستان غیرانتفاعی تدریس می کرد. بعد از اجرای آهنگ گنگستر شهر آمل اخراج شد.

 

  صفرزاده معلم اخراجی قائمشهری در تلگرام نیز با آدرس t.me/teach_by_100 مشغول به آموزش ریاضی می باشد .

 

سوابق و علت اخراج معلم قائمشهری

معلم قائمشهری پیش از این به تدریس ریاضیات به روش های خاص و با آهنگ هایی در صفحات اینستاگرامش شهرت داشت و حالا که از مدرسه اخراج شده است شهرت بیشتری پیدا کرده است.

لازم به ذکر است طی روزهای اخیر ویدئویی از یک مدرسه غیرانتفاعی در شهرستان قائم شهر در فضای مجازی منتشر شد که در آن تعدادی از دانش آموزان در حال خواندن آهنگ گنگستر امل در این مدرسه بودند و حالا پس از چند روز باشگاه نساجی تصمیم گرفت معلم اخراج شده قائمشهری را در باشگاه خود استخدام کند .(برای دیدن فیلم معلم قائمشهری کلیک کنید)

به گزارش اسکیمو، «گنگستر» شهر آمل که توسط یک خواننده جوان و البته نوظهور به صورت غیر مجاز یا به اصطلاح زیرزمینی منتشر شده است، ‌ به تازگی در فضای مجازی ترند شده و حالا تبدیل به اجرای یک چالش جدید در فضای مجازی شده است.

سروییس گوگل ترند، نشان می‌دهد که خود مازندرانی‌ها به شدت از این قطعه پاپِ کم‌مایه استقبال کرده‌اند و به ترند شدن بیشترش کمک می‌کند. آهنگی که این روزها به نمایندگی از موسیقی مازندران دست به دست می‌شود، حال جوان عاشقی را توصیف می‌کند و خواننده خطاب به معشوقه‌اش می‌گوید: «اگه می یار نووشی خل وومه … من اراذل وومه گنگستر شهر آمل وومه!! عرق سگی خرمه مست الکل وومه … سیو مستی و بی‌تعادل وومه … دلی قاتل وومه زیبای من تویی دلخواه من!! مجازات شلاقی وومه تیسه یاغی وومه… پرونده دار اخلاقی وومه تی غم و غصه هم اتاقی وومه!! من جلبی بی‌ابلاغی وومه تیسه یاغی وومه…» و این تمام محتوای یک موسیقی است!

محمد حسین رستمی کیست و با روح الله زم چه ارتباطی دارد؟

منبع:همشهری

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

آغاز رزمایش الی بیت‌المقدس در تهران | بسیج و مردم به خیابان انقلاب آمدند

آغاز رزمایش الی بیت‌المقدس در تهران | بسیج و مردم به خیابان انقلاب آمدند

از لحظاتی پیش رزمایش الی بیت‌المقدس در راستای حمایت از مردم مظلوم فلسطین با حضور اقشار مختلف مردم در تهران آغاز شد.