خانه / اخبار / اخبار ورزشي / چالش کامران قاسمپور در المپیک | تصمیم قهرمان کشتی جهان چیست؟
چالش کامران قاسمپور در المپیک | تصمیم قهرمان کشتی جهان چیست؟

چالش کامران قاسمپور در المپیک | تصمیم قهرمان کشتی جهان چیست؟

 روز گذشته تیم بانک شهر به نمایندگی از کشورمان توانست با شکست تیم پادوبنی روسیه به عنوان قهرمانی دست یابد. این در حالی بود که کامران قاسمپور قهرمان کشتی جهان نیز در قالب تیم بانک شهر به میدان رفت که پس از پایان این مسابقات نیز توضیحاتی در خصوص تغییر وزنش برای آینده ارائه کرد.

 

به گزارش اسکیمو،در همین راستا کامران قاسمپور دارنده ۲ مدال طلای رقابت‌های جهانی ۲۰۲۱ و۲۰۲۲ در وزن ۹۲ کیلوگرم در یک گفتگوی تلویزیونی به برنامه‌هایش برای آینده اشاره کرد و گفت: فعلاً تمام تمرکز من روی همین وزن است، اما به خوبی می‌دانم باید برای حضور در المپیک، وزنم را تغییر دهم. البته این موضوع به این دلیل است که وزن ۹۲ کیلوگرم جزو اوزان المپیکی نیست. با توجه به این مساله باید بعد از رقابت‌های جهانی ۲۰۲۳ صربستان در خصوص وزنم تصمیم‌گیری کنم.

مخمصه رونالدو پس از اقدام جنجالی | ریسک کریس جواب نداد!

وی به حضور روس‌ها در این دوره از مسابقات جام باشگاه‌های جهان هم اشاره کرد و گفت: روسیه همیشه در هر میدانی با تیم‌های مدعی شرکت می‌کند و امسال هم کشتی‌گیران خوبی را به جام باشگاه‌های جهان آورده بود. ضمن اینکه حاجی مراد گاتسالوف یکی از ستاره‌های کشتی روسیه هم سرمربیگری تیم پادوبنی را در جام باشگاه‌های جهان بر عهده داشت که همین موضوع نیز با جذابیت‌های خاص خودش همراه بود.

بر اساس این گزارش، هفتمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان با حضور ۶ تیم طی روزهای ۲۸ و ۲۹ بهمن ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.

منبع: مهر

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

ماجرای رژ قرمز روی صورت سردار آزمون چه بود؟ + تصاویر

ماجرای رژ قرمز روی صورت سردار آزمون چه بود؟ + تصاویر

سردار آزمون مهاجم ایرانی باشگاه رم، شب گذشته ۲۷ دقیقه‌ای فرصت به دست آورد تا در جدال تیمش مقابل اودینزه به میدان برود. او اگرچه گلی در این بازی نزد، ولی روی روند مسابقه و کسب پیروزی رمی‌ها اثرگذار بود.