خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / قتل فجیع فرزند ۱۰ ماهه به دست پدر
قتل فجیع فرزند ۱۰ ماهه به دست پدر | آثار ضرب و جرح روی بدن کودک

قتل فجیع فرزند ۱۰ ماهه به دست پدر

 آثار ضرب و جرح روی بدن کودک

  سرهنگ شهرام امیریان جانشین فرماندهی انتظامی  شرق استان تهران بیان کرد: وقتی پرونده مرگ مشکوک نوزادی ۱۰ ماهه به پلیس آگاهی شهرستان فرستاده شد بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت. پس از هماهنگی قضایی و احضار پدر نوزاد، وی در تحقیقات اولیه عنوان کرد نوزاد ۱۰ ماهه وی روی میز آشپزخانه بوده که ناگهان متوجه افتادن وی روی زمین و سپس مرگ وی شده است.

جانشین فرماندهی انتظامی شرق استان تهران گفت: مأموران با مشاهده آثار ضرب و جرح روی بدن کودک نسبت به موضوع حساس شده و به بازجویی دقیق‌تر از پدر وی پرداختند که در تحقیقات صورت‌گرفته مشخص شد وی معتاد است و در نهایت با مشاهده مدارک و مستندات پلیسی به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت: روز حادثه به دلیل استعمال مواد مخدر حالت طبیعی نداشتم وقتی نوزادم شروع به گریه کرد عصبانی شدم و وی را مورد ضرب و شتم قرارداده و سپس خفه‌اش کردم.

پدر آرمیتا گراوند ، دختری که در مترو بیهوش شد: بجای حاشیه سازی برای دخترمان دعا کنید

به گزارش اسکیمو،سرهنگ امیریان با اشاره به معرفی قاتل به مراجع قضایی اظهار داشت: دریافت آموزش‌های کنترل خشم و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی (اعتیاد و…) و مراجعه به کارشناسان روانشناسی برای حل مشکلات از وقوع حوادث تلخ این چنینی پیشگیری می‌کند.

منبع: ایران

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

روز بدون کیف و کتاب

روز بدون کیف و کتاب در مدرسه | توجه به مقتضیات دخترانه در کتب درسی ؛ دیگر توضیح نمی‌دهم!

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه تصویب روز بی‌کیف و کتاب در شورای عالی آموزش و پرورش در حال نهایی شدن است، گفت: آتش به اختیار به مدیران مدارس گفتم یک روز در هفته و حداکثر ۲ هفته یک بار خودشان این روز را برگزار کنند.