خانه / اخبار / اخبار فرهنگي وهنري /  آخرین خبر از معلم اخراجی +اینستاگرام
 آخرین خبر از معلم اخراجی +اینستاگرام

 آخرین خبر از معلم اخراجی +اینستاگرام

معلم اخراجی قائمشهری کیست

 

 

آیت الله معلمی اعلام کرد که با توجه به ابراز شرمندگی و پشیمانی خانم صفرزاده به مناسبت عید مبعث به مدرسه باز گردد که در نهایت آموزش و پرورش به درخواست ایشان پاسخ مثبت داده است.

دفاع امام جمعه قائمشهر از معلم اخراجی؛ او تقاضای عفو دارد

نماینده مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائمشهر با ارسال نامه‌ای به استاندار مازندران خواستار بازگشت معلم قائم‌شهری به مدرسه شد.

تصویر | دفاع امام جمعه قائمشهر از معلم اخراجی؛ او تقاضای عفو دارد

به گزارش اسکیمو،آیت‌الله معلمی، نماینده مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قائمشهر با ارسال نامه‌ای به استاندار مازندران خواستار بازگشت معلم قائم‌شهری به مدرسه شد.

photo_2023-02-18_13-01-27

در روزهای گذشته چندین شرکت و سازمان نیز برای استخدام خانم صفرزاده اعلام آمادگی کرده بودند که باشگاه نساجی و شرکت پگاه از معروف ترین آن ها بوده است.

خانم صفرزاده به دلیل پخش آهنگ گانگستر شهر آمل از سوی آموزش و پرورش اخراج شد که حواشی بسیار زیادی را به همراه داشت بسیاری از رسانه‌های معتقد بودن اخراج خیلی سخت ایران بوده است.

حمله و توهین به فاطمه معتمدآریا در کاشان با عکس

حواشی

علاوه بر انتخاب موسیقی این معلم و مناسب نبودن محتوای آن برای دانش آموزان، نکته مهم نقش آموزش و پرورش در این حادثه است. آموزش و پرورش به راحتی از این قضیه عقب نشینی کرده و انگشت اتهام خود را به سمت معلم و مدرسه نشانه رفته و سعی دارد با اشد مجازات از تکرار این حادثه در مدارس جلوگیری کند. طبیعتاً نقش آموزش و پرورش در برنامه ریزی آموزشی پشت این حادثه است، در اینجا این سؤال مطرح می شود که برنامه آموزشی برای نشاط و شادابی دانش آموزان چیست؟

انتقاد شدید ۲۰:۳۰ از مهران مدیری

معلم اخراجی قائمشهری کیست آخرین خبر از معلم اخراجی +اینستاگرام

موسیقی برنامه های کودک از دهه ۶۰ با بچه های ما خداحافظی کرد و خبری از آموزش موسیقی در مدارس نیست که تفاوت موسیقی خوب و مبتذل را به آنها بیاموزد. تولیدات موسیقی شادی در کشور داریم اما در مدارس پخش نمی شود. سرود در مدارس از بین رفته است و با این وضعیت بچه ها هر چه خارج از مدرسه می شنوند تقلید می کنند و حفظ می کنند و اساسا اتفاقی که افتاده به این معنا نیست که خود معلم این موسیقی را به دانش آموزان آموزش دهد و تکرار کند.

باباپنجعلی از پایتخت رفت/ دلیل حذف خمسه از پایتخت چیست ؟

منبع:اعتماد

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

واکنش ملیسا باررا ؛بازیگر زن فیلم‌های معروف «جیغ» به اخراج از این پروژه

واکنش ملیسا باررا ؛بازیگر زن فیلم‌های معروف «جیغ» به اخراج از این پروژه

«ملیسا باررا» پس از اخراج از سری فیلم‌های ترسناک «جیغ» به دلیل حمایت از فلسطین، نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.