خانه / بیوگرافی / صدف صفرزاده معلم قائمشهری کیست؟ بیوگرافی، پیج اینستاگرام تا عکس های شخصی
صدف صفرزاده معلم قائمشهری کیست ؟

صدف صفرزاده معلم قائمشهری کیست؟ بیوگرافی، پیج اینستاگرام تا عکس های شخصی

بیوگرافی معلم قائمشهری از پیج اینستاگرام تا عکس های شخصی و سوابق کار !

صدف صفرزاده معلم قائمشهری است که در یک دبستان غیرانتفاعی تدریس می کرد. بعد از اجرای آهنگ گنگستر شهر آمل اخراج شد.

کانال تلگرام صدف صفرزاده معلم قائمشهری

  صفرزاده معلم اخراجی قائمشهری در تلگرام نیز با آدرس t.me/teach_by_100 مشغول به آموزش ریاضی می باشد .

معلم قائمشهری صدف صفرزاده معلم قائمشهری کیست ؟

سوابق و علت اخراج معلم قائمشهری

معلم قائمشهری پیش از این به تدریس ریاضیات به روش های خاص و با آهنگ هایی در صفحات اینستاگرامش شهرت داشت و حالا که از مدرسه اخراج شده است شهرت بیشتری پیدا کرده است. صدف صفرزاده پس از اخراج از مدرسه بیکار شد و به استخدام باشگاه نساجی مازندران درآمد.

لازم به ذکر است طی روزهای اخیر ویدئویی از یک مدرسه غیرانتفاعی در شهرستان قائم شهر در فضای مجازی منتشر شد که در آن تعدادی از دانش آموزان در حال خواندن آهنگ گنگستر امل در این مدرسه بودند و حالا پس از چند روز باشگاه نساجی تصمیم گرفت معلم اخراج شده قائمشهری را در باشگاه خود استخدام کند .(برای دیدن فیلم معلم قائمشهری کلیک کنید)

عکس های جنجالی محسن مسلمان و همسرش

به گزارش اسکیمو، «گنگستر» شهر آمل که توسط یک خواننده جوان و البته نوظهور به صورت غیر مجاز یا به اصطلاح زیرزمینی منتشر شده است، ‌ به تازگی در فضای مجازی ترند شده و حالا تبدیل به اجرای یک چالش جدید در فضای مجازی شده است.

سروییس گوگل ترند، نشان می‌دهد که خود مازندرانی‌ها به شدت از این قطعه پاپِ کم‌مایه استقبال کرده‌اند و به ترند شدن بیشترش کمک می‌کند. آهنگی که این روزها به نمایندگی از موسیقی مازندران دست به دست می‌شود، حال جوان عاشقی را توصیف می‌کند و خواننده خطاب به معشوقه‌اش می‌گوید: «اگه می یار نووشی خل وومه … من اراذل وومه گنگستر شهر آمل وومه!! عرق سگی خرمه مست الکل وومه … سیو مستی و بی‌تعادل وومه … دلی قاتل وومه زیبای من تویی دلخواه من!! مجازات شلاقی وومه تیسه یاغی وومه… پرونده دار اخلاقی وومه تی غم و غصه هم اتاقی وومه!! من جلبی بی‌ابلاغی وومه تیسه یاغی وومه…» و این تمام محتوای یک موسیقی است!

بیوگرافی سید بشیر حسینی داور مسابقه عصر جدید

منبع:دلگرم

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

علی قوام بدقیافه سهم اشرف | چرا شاه به دخترش حق انتخاب شوهر نداد؟

علی قوام بدقیافه سهم اشرف | چرا شاه به دخترش حق انتخاب شوهر نداد؟

اشرف، دختر محبوب رضاشاه نبود؛ قیافه‌اش جذابیت چندانی نداشت و پوست سبزه‌اش باعث می‌شد جذابیت چهره‌اش به حداقل برسد. به همین دلیل وقتی رضاشاه تصمیم گرفت دخترانش را شوهر بدهد، به شمس حق انتخاب داد، اما به اشرف نه!