خانه / اخبار / اخبار ورزشي / هادی چوپان هم با عکس فتوشاپی سوژه شد
هادی چوپان هم با عکس فتوشاپی سوژه شد | گرگ پارسی در مسیر هالک پوشالی؟

هادی چوپان هم با عکس فتوشاپی سوژه شد

  گرگ پارسی در مسیر هالک پوشالی؟

هادی چوپان سوپر قهرمان پرورش اندام جهان با نمایش یک تصویر عجیب و پر سر و صدا در صفحه اینستاگرام اش باعث تعجب طرفداران اش شده است.

به گزارش اسکیمو، هادی چوپان قهرمان مشهور کشورمان مدتی است که عنوان خیره کننده و سنگین مستر المپیای ۲۰۲۲ جهان را یدک می‌کشد.

اما بعد از این اتفاق منحصر به فرد، عملکرد این قهرمان شیرازی در فضای مجازی رنگ و بویی متفاوت به خودش گرفته است.

ماتیاس برادر مسی محکوم شد!

چرا که گرگ ایرانی هر روزه با انتشار تصاویری استعاره‌ای تلویحا به این موضوع اشاره دارد که یکی از خاص‌ترین و بهترین چهره‌های دنیا است.

عکس| هادی چوپان هم با عکس فتوشاپی سوژه شد | گرگ پارسی در مسیر هالک پوشالی؟

هادی چوپان؛ قهرمان پرتلاش مستر المپیا

برای کسانی که ورزش بدنسازی را دنبال می‌کنند، هادی چوپان ورزشکار پرآوازه‌ای است. او که توانست در مسابقات مستر المپیا ۲۰۲۲ به مقام قهرمانی برسد، معتبرترین مدال تاریخ ورزش بدنسازی ایران را کسب کرده است. زندگی پرفراز و نشیب او در این سال‌ها و نگاه دغدغه‌مند او به مسائل اجتماعی،   چوپان را به قهرمانی محبوب بین علاقه‌مندان به بدنسازی تبدیل کرده است.

بیوگرافی هادی چوپان

هادی چوپان بدنساز ایرانی، در ۴ مهر ۱۳۶۶ در روستای ابنو شهرستان بیضا شیراز به دنیا آمد. او ورزش پروش اندام را از سال ۷۹ و در زمانی که فقط ۱۳ سال داشت، شروع کرد. خانواده‌ او پرتعداد هستند و ۶ برادر و خواهر دارد. طبق گفته خود او، خانواده آن‌ها از جمله خانواده‌های فقیر بودند و او با ترک تحصیل در مقطع دیپلم، مجبور بوده است به‌همراه برادر بزرگ‌تر خود از همان دوران نوجوانی گچکاری کند. این بدنساز برجسته که با عنوان «گرگ ایرانی» شناخته می‌شود، از سال ۹۰ تا ۹۵ عضو ثابت تیم‌ملی بدنسازی ایران بوده است. چوپان تا کنون در رقابت‌های مختلف داخلی و بین‌المللی شرکت کرده و عناوین مختلفی که دارد او را به بهترین بدنساز تاریخ آسیا تبدیل کرده است.

علیرضا منصوریان به شاهین اهواز پیوست!

منبع:همشهری

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

گرایی یکسال محروم شد و المپیک را از دست داد

گرایی یکسال محروم شد و المپیک را از دست داد

رأی اتحادیه جهانی کشتی در مورد پرونده محمدعلی گرایی ملی پوش فرنگی کار در رقابت های جهانی صربستان اعلام شد.