خانه / اخبار / اخبار ورزشي / دیدارفرزانه فصیحی وعلی دایی
دیدار علی دایی و فرزانه فصیحی

دیدارفرزانه فصیحی وعلی دایی

 شفاف‌سازی فرزانه فصیحی درباره شایعه مهاجرتش

فرزانه فصیحی دختر سرعتی دوومیدانی ایران چند روز پیش در رقابت‌های قهرمانی داخل سالن آسیا به مدال خوشرنگ طلا رسید تا تنها چهره ورزش ایران در این رقابت‌ها باشد که دستش به مدال می‌رسد.

به گزارش اسکیمو، سریع ترین دختر ایران به تازگی تصویری را در کنار علی دایی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است. او زیر این عکس نوشت: «می‌مانیم و می‌سازیم».

فرزانه فصیحی که مدتی است در کشور ترکیه اقامت دارد و تمرینات خود را در آنجا پیش می‌برد، با این پیام به نوعی شایعه مهاجرتش را نیز تکذیب کرد.

پدر دختری که فیلمش در MMA منتشر شد: باز هم دخترم را به مسابقه می‌فرستم!

 

عکس| دیدار علی دایی با سریع‌ترین دختر ایران/ شفاف‌سازی فصیحی درباره شایعه مهاجرتش

  فصیحی دونده و سریع ترین زن ایرانی است که اخیرا توانسته در مسابقات استانبول رکورد دو ۶۰ متر ایران را دوباره شکست، ۷ ثانیه و ۲۵ صدم ، حالا او مدعی مدال قهرمانی جهان است.

او متولد ۱۳ دیماه ۱۳۷۱ در اصفهان است . او در یک خانواده ورزشکار به دنیا آمده است و تنها یک برادر دارد . او اکنون عضو تیم ملی دو و میدانی زنان ایران است

پدرش والیبالیست و تنها برادرش مربی شطرنج است، مادر هم مشوق و حامی آنهاست، به همین دلیل از همان کودکی ورزش در خانواده آنها حرفه ای جریان داشت

  فصیحی فارغ التحصیل لیسانس رشته تربیت بدنی از دانشگاه اصفهان می باشد، با حمایت خانواده ورزشی به سطح اول دو و میدانی رسید و به دختر تندباد ایران معروف شد

رقص دختران تیم گرگان در حضور علی کفاشیان!/ علی کفاشیان خبر ساز شد

فرزانه فصیحی مهرماه سال جاری ازدواج کرد و هم اکنون متاهل است . همسر فرزانه فصیحی خبرنگار است .ماجرای آشنایی این دو از یک مصاحبه آغاز شد و پس از آن باب آشنایی و در نهایت منجر به ازدواج شد.

 

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

گرایی یکسال محروم شد و المپیک را از دست داد

گرایی یکسال محروم شد و المپیک را از دست داد

رأی اتحادیه جهانی کشتی در مورد پرونده محمدعلی گرایی ملی پوش فرنگی کار در رقابت های جهانی صربستان اعلام شد.