خانه / بیوگرافی / بازیگران / بازیگران مرد ایرانی / علیرضا جعفری بازیگر نقش محسن در سریال کتونی زرنگی+همسرش
علیرضا جعفری بازیگر نقش محسن در سریال کتونی زرنگی+همسرش
علیرضا جعفری بازیگر نقش محسن در سریال کتونی زرنگی

علیرضا جعفری بازیگر نقش محسن در سریال کتونی زرنگی+همسرش

علیرضا جعفری بازیگر نقش محسن در سریال کتونی زرنگی زاده ۵ اردیبهشت ۱۳۷۳ در تهران است.
او فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش بوده و کار بازیگری را از سال ۸۰ با فیلم کاه گلی آغاز کرد و با فیلم مهمان مامان شناخته شد.
و برادر زاده امیر جعفری بازیگر نام آشنای ایران می باشد و می گوید فردی شکمو بوده و از پرواز می ترسد و حالا در بیوگرافی بازیگران سریال کتونی زرنگی حضور دارد.

بیوگرافی شهاب حسینی و همسرش پریچهر قنبری

2127976461 parsnaz com

همسر علیرضا جعفری کیست؟

او مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است.

فعالیت های هنری علیرضا جعفری

  اسکیمو: وی در فیلم و سریال های زیادی نظیر متهم گریخت، خانم و آقای سنگی، سیاوش، چه خوبه که برگشتی، سیام وتیام، خانه دیگری،مهمان مامان، شاهگوش، چرخ و فلک، بی وفا، عروس خیابان فرشته،هشت بهشت، کوچه اقاقیا و… به نقش آفرینی پرداخت.

بازیگران سریال کتونی زرنگی

در این سریال بازیگران زیادی نظیر علی سلیمانی، ملیکا شریفی نیا ، افسانه چهره ازاد، علیرضا جعفری ، هدایت هاشمی، مصطفی ساسانی،محمود جعفری، سحر ولدبیگی،امیرحسین صدیق، حمید ابراهیمی و… به نقش آفرینی پرداختند.

بیوگرافی سید جواد هاشمی و همسرش + عکس زندگی خصوصی

IMG ۲۰۲۳۰۲۱۵ ۱۲۵۷۱۱

خلاصه داستان سریال کتونی زرنگی

سریال کتونی زرنگی محصول سال۱۳۹۸ است که به دلیل خطای کارگردانی تاکنون مجوز پخش نگرفته است. این سریال ۲۲ قسمت دارد.

در این سریال تفاوت و تقابل دو نسل به تصویر کشیده می شود و داستان در یک کارگاه مربا پزی اتفاق می‌ افتد که مال مسعود کیانی است و رو به تعطیلی است

از سوی دیگر پسر مسعود به همراه دایی‌ اش محسن و ایرج در کار واردات مربا هستند و همین به بحث و جدل میان آنها منجر می‌ شود.

بیوگرافی ابوطالب حسینی خنداننده شو + زندگی شخصی

اینستاگرام علیرضا جعفری 

علیرضا جعفری بازیگر نقش محسن در سریال کتونی زرنگی و امیر جعفری

علیرضا جعفری بازیگر نقش محسن در سریال کتونی زرنگی و امیر جعفری

علیرضا جعفری بازیگر نقش محسن در سریال کتونی زرنگی و امیر جعفری علیرضا جعفری بازیگر نقش محسن در سریال کتونی زرنگی علیرضا جعفری بازیگر نقش محسن در سریال کتونی زرنگی علیرضا جعفری بازیگر نقش محسن در سریال کتونی زرنگی علیرضا جعفری بازیگر نقش محسن در سریال کتونی زرنگی علیرضا جعفری بازیگر نقش محسن در سریال کتونی زرنگی علیرضا جعفری بازیگر نقش محسن در سریال کتونی زرنگی علیرضا جعفری بازیگر نقش محسن در سریال کتونی زرنگی علیرضا جعفری بازیگر نقش محسن در سریال کتونی زرنگی علیرضا جعفری بازیگر نقش محسن در سریال کتونی زرنگی علیرضا جعفری بازیگر نقش محسن در سریال کتونی زرنگی علیرضا جعفری بازیگر نقش محسن در سریال کتونی زرنگی علیرضا جعفری و مادرش بازیگر نقش محسن در سریال کتونی زرنگی علیرضا جعفری و مادرش بازیگر نقش محسن در سریال کتونی زرنگی

منبع:مگ ایفوم

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

اشکان خطیبی

بیوگرافی اشکان خطیبی/ زندگی هنری و شخصی ازدواج ها و طلاق !

اشکان خطیبی بازیگر و خواننده ایرانی است که با بازی در سریال خاتون به اوج شهرت رسید، تاکنون دوبار ازدواج کرده و اکنون در خارج از کشور زندگی می کند.