خانه / اخبار / اخبار ورزشي / مربی متخلف مدرسه فوتبال در مشهد بازداشت شد | تعرض فیزیکی تایید شد؟
مربی متخلف مدرسه فوتبال در مشهد بازداشت شد |

مربی متخلف مدرسه فوتبال در مشهد بازداشت شد | تعرض فیزیکی تایید شد؟

به گزارش اسکیمو،  محمدحسین درودی دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی با بیان این مطلب که مربی متخلف یکی از مدارس فوتبال در مشهد بازداشت شده است اظهار کرد: هیچ فرد و گروهی در برابر قانون از حاشیه امن برخوردار نیستند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی عنوان کرد: برپایه همین گزارش و متعاقب انتشار اخبار گوناگون در خصوص رویداد تخلف در یک مدرسه فوتبال در مشهد در فضای مجازی ، پرونده‌ای به منظور بررسی چگونگی ماجرا و صحت و سقم اخبار منتشره در دستگاه قضایی تشکیل و تحقیقات همه جانبه به صورت ویژه توسط یکی از شعب بازپرسی آغاز و نهایتاً با انجام بررسی‌های لازم افراد دخیل در ماجرا با حضور در مرجع قضایی توضیحات و دفاعیات خود را ارائه کردند.

تصمیم جنجالی برای فروش نیمار به پایین‌ترین قیمت

وی گفت: در فرایند تحقیقات انجام شده برای ۳ نفر از خبرنگاران و یکی از مسئولان اداره ورزش و جوانان مشهد قرار تأمین قانونی صادر شد.

درودی افزود:در ادامه تحقیقات انجام شده مربی این مدرسه فوتبال در شعبه بازپرسی حاضر و اتهامات انتسابی به ایشان تفهیم و قرار تأمین مناسب صادر شد.

گفتنی است، دو نفر از خبرنگاران دخیل در ماجرا و نیز مربی این مدرسه فوتبال طی صدور قرار نظارت قضایی به مدت ۶ ماه به ترتیب از فعالیت‌های رسانه‌ای و مربیگری منع شده‌اند.

منوچهر نصیری ملی‌پوش پرافتخار ایران درگذشت

بر این اساس و مطابق تمام تحقیقات انجام شده هیچ گونه سند و مدرکی دال بر انجام تعرض فیزیکی از سوی مربی موصوف نسبت به دانش آموزان این مدرسه فوتبال نزد دستگاه قضایی ارائه نشده و به اثبات نرسیده است.

خاطر نشان می‌شود دستگاه قضایی در راستای حمایت از بازیکنان این مدرسه فوتبال و پیشگیری از اخلال در امور ورزشی آن‌ها، دستورات لازم را نسبت به مسئولان مربوطه صادر کرده تا با نظارت ویژه، آموزش‌های ورزشی آنان دنبال و پیگیری شود.

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

ماجرای رژ قرمز روی صورت سردار آزمون چه بود؟ + تصاویر

ماجرای رژ قرمز روی صورت سردار آزمون چه بود؟ + تصاویر

سردار آزمون مهاجم ایرانی باشگاه رم، شب گذشته ۲۷ دقیقه‌ای فرصت به دست آورد تا در جدال تیمش مقابل اودینزه به میدان برود. او اگرچه گلی در این بازی نزد، ولی روی روند مسابقه و کسب پیروزی رمی‌ها اثرگذار بود.