خانه / اخبار / اخبار بین الملل / رونمایی تمبر جدید با تصویر دختر رهبر کره شمالی
رونمایی تمبر جدید با تصویر دختر رهبر کره شمالی

رونمایی تمبر جدید با تصویر دختر رهبر کره شمالی

دختر «محبوب» کیم جونگ اون دختر «محترم» شد

به گزارش اسکیمو، به نقل از خبرگزاری یونهاپ، طراحی‌های این تمبر بر روی وب‌سایت اداره تمبر کره شمالی بارگذاری شد. این تمبر تصاویری از کیم جونگ-اون، رهبر کره شمالی و دخترش جو-آئه در مراسم شلیک موشک بالستیک قاره‌پیمای هوآسونگ – ۱۷ در نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی را نشان می‌دهد.

از زمان نخستین حضور جو-آئه، فرزند دوم کیم جونگ – اون در ملاعام در سال گذشته میلادی، این اولین بار است که این کشور تمبری را با تصویر جو-آئه رونمایی می‌کند.

تصاویر گردنبند عجیب همسر رهبر کره شمالی

از هشت تمبر رونمایی شده، پنج تمبر شامل تصاویری از حضور جو-آئه در ملاعام است از جمله راه رفتنش با رهبر کره شمالی در حالی دستانش را گرفته بود در مقابل موشکی که روی یک موشک‌انداز متحرک قرار داشت و عکس گرفتن با نیروها.

براساس اطلاعات منتشر شده بر روی این وب‌سایت، این تمبرها روز جمعه منتشر خواهند شد.

عکس | رونمایی تمبر جدید با تصویر دختر رهبر کره شمالی | دختر «محبوب» کیم جونگ اون دختر «محترم» شد

جو-آئه که گمان می‌رود حدودا ۱۰ ساله باشد، هفته گذشته در رژه نظامی که به مناسبت هفتاد و پنجمین سالروز تشکیل ارتش کره شمالی برگزار شده بود، شرکت کرد؛ اقدامی که به گمانه‌زنی‌ها درباره آماده کردن وی برای جانشینی پدر دامن زده است.

رسانه‌های دولتی کره شمالی اخیرا شروع به نامیدن جو-آئه به عنوان دختر “محترم” کیم جونگ-اون به جای دختر “محبوب” یا “محبوب‌ترین” کرده‌اند که احتمالا نشانه‌ای از ترفیع در جایگاه اوست.

سخنان بایدن جنجالی شد؛ «بقیه کشورها وصله شلوار ما هم نیستند»

ناظران معتقدند که قضاوت درباره اینکه جو-آئه برای جانشینی آماده می‌شود، خیلی زود است اما به نظر می‌رسد که کره شمالی در تلاش است تا مشروعیت وی را به عنوان یکی از نوادگان خاندان کیم به نمایش بگذارد.

منبع:همشهری

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

اعلام جرم دادستانی علیه پپسی

اعلام جرم دادستانی علیه پپسی

وفور قوطی‌ها و بسته‌های متعلق به برند پپسی در محیط‌زیست نیویورک و اطراف آن، چنان مشکل‌ساز شده که دادستان نیویورک، از این شرکت بزرگ آمریکایی به‌خاطر آلوده‌کردن محیط‌زیست و به خطر انداختن سلامت عمومی مردم، به دادگاه شکایت برده است.