خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / مرگ عجیب دختر ۱۶ ساله بعد از کلاس کنکور
مرگ عجیب دختر ۱۶ ساله بعد از کلاس کنکور

مرگ عجیب دختر ۱۶ ساله بعد از کلاس کنکور

 شکایت والدین مقتول از ۴ همکلاسی او | دخترها به مقتول سم داده بودند؟

به گزارش اسکیمو، سیزدهم بهمن امسال به قاضی محمد مهدی براعه بازپرس جنایی تهران خبر رسید که دختری ۱۶ساله به‌طرز مشکوکی در یکی از بیمارستان‌های تهران جان باخته است.

درحالی‌که به دستور قاضی جنایی، تحقیقات درباره این حادثه آغاز شده بود، روز گذشته پدر و مادر دختر ۱۶ ساله در دادسرای جنایی تهران حاضر شدند و از ۴همکلاسی دخترشان و مسئولان آموزشگاه شکایت کردند.

یکی از والدین گفت: دخترمان در رشته علوم تجربی درس می‌خواند. قرار بود برای کنکور در رشته روانپزشکی شرکت کند و آرزویش این بود که روزی یک پزشک حرفه‌ای و متخصص شود. به همین دلیل بود که به‌صورت شبانه روزی درس می‌خواند تا به رویاهای بزرگش برسد.

وجود 1200 گیاه دارویی در ایران

وی ادامه داد:‌ دخترمان برای قبولی در کنکور ‌به کلاس‌های تقویتی می‌رفت. دوازدهم بهمن، یعنی یک روز قبل از فوتش مانند همیشه برای شرکت در کلاس‌ به آموزشگاه رفت و چند ساعت بعد با او تماس گرفتیم اما جواب نداد. نگران شدیم چندبار دیگر هم با او تماس گرفتیم. تا اینکه نهمین تماس را پاسخ داد و گفت کلاسش طول کشیده و تا چند دقیقه دیگر به خانه برمی‌گردد.

وی بیان کرد: آن شب دخترمان به خانه برگشت اما به‌نظر می‌رسید اتفاق عجیبی رخ داده باشد. او مدعی بود که یکی از دوستانش شیرینی خریده و او ناچار شده بیشتر در آموزشگاه بماند تا کنار دوستانش باشد. دخترم می‌گفت بعد از آن به همراه ۴نفر از همکلاسی‌هایش از آموزشگاه خارج شده و به سمت خانه برگشته است. دخترمان آن شب این جملات را گفت اما کمی بعد حالش بد شد. ما فورا او را به بیمارستان رساندیم که بستری شد اما روز بعد یعنی سیزدهم بهمن قلبش از تپش ایستاد و فوت شد.

توییت صادق زیباکلام در مورد نان سنگک دوران پهلوی و واکنش عبدالله گنجی

وی گفت: پزشکان گفتند علت مرگ وی خوردن سم بوده است. این یعنی اینکه دخترمان به قتل رسیده است و ما از ۴نفر از همکلاسیان وی و مسئولان آموزشگاهی که دخترمان به آنجا می‌رفت شکایت داریم و آنها را مقصر مرگ وی می‌دانیم.

با ثبت این شکایت، ‌بازپرس جنایی دستور داد تا متخصصان پزشکی قانونی با انجام آزمایش‌های تخصصی علت اصلی مرگ دختر نوجوان را اعلام کنند. از سوی دیگر ۴همکلاسی دختر جان‌باخته و مسئولان آموزشگاه به دادسرای جنایی تهران احضار شدند و تحقیقات در این‌باره برای مشخص شدن اسرار این حادثه ادامه دارد.

به این نوشته از ۵ چند امتیاز می دهید؟

درباره ادمین

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

x

شاید بپسندید

روز بدون کیف و کتاب

روز بدون کیف و کتاب در مدرسه | توجه به مقتضیات دخترانه در کتب درسی ؛ دیگر توضیح نمی‌دهم!

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه تصویب روز بی‌کیف و کتاب در شورای عالی آموزش و پرورش در حال نهایی شدن است، گفت: آتش به اختیار به مدیران مدارس گفتم یک روز در هفته و حداکثر ۲ هفته یک بار خودشان این روز را برگزار کنند.